Łukasz Szewczyk18.05.2017 (13:39)2 komentarze

Izak i Nervarien w nowym sezonie "Walk robotów" na antenie DTX

Na antenę kanału DTX wracają "Walki robotów". Tym razem z nową para prowadzących. Rozgrywki skomentują popularni gamerzy sceny e-sportowej - Piotr "Izak" Skowyrski oraz Damian "Nervarien" Ziaja.
"Walki robotów 2"
"Wali robotów" to jedyne w swoim rodzaju starcie - prawdziwa rzeź mechanicznych gladiatorów! Na tym polu bitwy nie ma miejsca na litość. Słabsza maszyna przegrywa z kretesem i odchodzi w niepamięć. W najnowszej serii programu, pełnej hałasu, wybuchów i ognia, zobaczymy nowatorskie roboty i poznamy ich konstruktorów. Prześledzimy przebieg wielu trzymających w napięciu rund, aby spośród 48 zespołów wyłonić finalistów. Który z robotów zdobędzie mistrzowski tytuł? Każdy z nich, ważący maksymalnie 113 kg, wyposażony w jeden z rodzajów broni m.in.: katapulty, broń ciśnieniową, czy wirującą, ma tylko 3 minuty by unicestwić przeciwnika. Kierując się zasadą - wszystkie chwyty dozwolone, zapowiada się ostre starcie! W nowych odcinkach można poznać nie tylko budowę tych niecodziennych i niezwykle walecznych robotów, ale też przyjrzeć się strategiom stosowanym przez ich konstruktorów. Kto okaże się niekwestionowanym zwycięzcą?

W klimat walk przeniesie nas duet, który w e-sportowym świecie nie ma sobie równych - Piotr "Izak" Skowyrski i Damian "Nervarien" Ziaja. Pierwszy z nich to już dobrze znany widzom DTX youtuber. - Co mogę powiedzieć o nowej serii "Walk robotów"? Więcej ognia, więcej metalu i smaru w powietrzu, a także roboty, które w swoich konstrukcjach coraz bardziej upodabniają się do ludzi- zachęca Piotr "Izak" Skowyrski.
Damian "Nervarien" Ziaja, który debiutuje w nowej serii wcale nie zamierza ustąpić przedpola koledze. Jest znanym streamerem League of Legends i legendą na polskim Twitchu - serwisie internetowym udostępniającym wideo strumieniowe, przeznaczone w głównej mierze do transmisji gier komputerowych. - Kiedy buchał ogień, w powietrzu latały metalowe części robotów, a konstruktorzy drżeli o swoje maszyny, uzmysłowiłem sobie, jak wielkie jest to widowisko. Gdy zrozumiałem, że komentuję walki 100 kilowych mechanicznych gladiatorów to poczułem wielką odpowiedzialność. Nie ukrywam, zdecydowałem się skoczyć na głęboką wodę, siadając przy stole komentatorskim z Izakiem. Mam nadzieję, że nie zawiodłem swoich fanów - mówi Damian "Nervarien" Ziaja.

"Walki robotów 2" we wtorki o godz. 22.00 na antenie DTX (od 23 maja 2017 roku).

Komentarze (1 - 2 z 2)

ja wolę oglądać normalne sporty niż Esport. Dziś zaplanowany wieczór z chłopakami przy Gali MMA, transmisja od 20 na pulsie.
 0  
Brudna robota
 0