Łukasz Szewczyk19.05.2017 (14:27)1 komentarz

Sportowy weekend na żywo w Motowizji

W weekend (20 i 21 maja 2017 roku)telewizyjny kanał Motowizja przygotował dla widzów podwójną dawkę emocji, którą zagwarantują transmisje z Lausitzring, gdzie odbędą się wyścigi DTM i ADAC GT Masters. Dodatkowo, Motowizja pokaże na żywo wyścig Monster Energy NASCAR All-Star Race, który będzie rozgrywać się na torze Charlotte Motor Speedway.
DTM
Podwójne emocje z Lausitzring: DTM i ADAC GT Masters
Podczas tegorocznej inauguracji sezonu DTM walka była bardzo wyrównana, na podium zobaczyliśmy wszystkie trzy marki: Audi, BMW i Mercedesa. Jednak to Jamie Green dominował
w obydwu wyścigach.
- Pierwsze zmagania na torze Hockenheim okazały się niezwykle emocjonujące, widać, że od początku będziemy świadkami zaciekłej walki. Na ten weekend zaplanowana jest druga runda DTM. Trzeci i czwarty wyścig odbędzie się na torze w Lausitz w Niemczech. Na tym samym torze ścigać się będą kierowcy startujący w GT Masters, co jest niewątpliwą gratką dla fanów. Zapowiada się więc weekend pełen motoryzacyjnych wraże. - mówi Łukasz Siudak z Motowizji.

Monster Energy NASCAR ALL-STAR Race
W ten weekend odbędzie się także jedno z najciekawszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń
w świecie NASCAR, które widzowie obejrzeć mogą na żywo jedynie w Motowizji.

- Wyścig All-Star to swoisty sprawdzian dla najlepszych kierowców NASCAR, którzy będą konkurować ze sobą na torze Charlotte Motor Speedway. W grę wchodzi milion dolarów i tę kwotę otrzyma tylko zwycięzca wyścigu, pozostali odejdą z przysłowiowym kwitkiem. W tym roku po raz pierwszy zespoły będą mogły wybierać pomiędzy dwoma typami opon różniącymi się składem mieszanek. Szykują się nie lada emocje - mówi Szymon Tworz z Motowizji.

Więcej sportowych wrażeń
Już w poniedziałek, o godz. 22:40 Motowizja wyemituje podsumowanie Rajdowych Mistrzostw Świata - WRC, które w ten weekend odbywają się w Portugalii. Rajd składa się z 19 odcinków specjalnych na nawierzchni szutrowej, wystartuje tam także ekipa Orlen Team - Hubert Ptaszek z pilotem Maciejem Szczepanikiem. Przed szansą wygrania trzeciej rundy WRC stanie Thierry Neuville, czy znów powtórzy fantastyczny przejazd jak w Rajdzie Argentyny?

29 maja na antenie Motowizji, o godz. 20:40 podsumowanie Porsche Carrera Cup Deutschland z toru w Lausitz - serii towarzyszącej DTM i ADAC GT Masters.
Natomiast po ePrix Monaco przyjdzie czas na Paryż i kolejną odsłonę wyścigów Formuły E, gdzie broniący tytuł Sébastien Buemi zmierzy się ze swoim największym rywalem Lucasem Di Grassi. Podsumowanie wyścigu 29 maja, o godz. 22:40.

Sportowy weekend w Motowizji na żywo:
Sobota (20 maja):
• ADAC GT Masters - godz. 12:40
• DTM - godz. 14:30
• Monster Energy NASCAR All-Star Race - tor Charlotte Motor Speedway - godz. 00:00 (noc z soboty na niedzielę)

Niedziela (21 maja):
• ADAC GT Masters - godz. 13:00
• DTM - godz.15:00

Komentarze (1 - 1 z 1)

Czekamy na Was w EAST&WEST
 0