Łukasz Szewczyk20.05.2017 (11:20)brak komentarzy

Dzień dziecka w MiniMini+ i TeleTOON+ z premierami

Z okazji międzynarodowego święta wszystkich dzieci MiniMini+ i teleTOON+ przygotowały specjalne atrakcje. Na małych widzów czekać będą premiery i najpopularniejsze filmy z ich ulubionymi bohaterami.
Z okazji Dnia Dziecka stacja MiniMini+ pokaże wyjątkowy maraton z najnowszą serią popularnego serialu "My Little Pony: Przyjaźń to magia". Będzie to polska premiera siódmej serii animacji, która od lat jest jedną z najchętniej oglądanych bajek w kraju. Widzowie będą mogli zobaczyć trzy premierowe odcinki już w czwartek, 1 czerwca o godzinie 19:25. Stacja przewiduje również weekendowe powtórki.
MiniMini+ zaprasza również na film "Barbie Perłowa Księżniczka". W piątek, 2 czerwca Barbie zabierze dzieci w magiczną podróż do podwodnego świata syren. Tym razem Barbie wcieli się w postać pięknej syrenki Luminy. Co się stanie, kiedy bohaterka dowie się, że należy do królewskiego rodu i tak naprawdę jest syrenią księżniczką?


Z kolei kanał teleTOON+ na Dzień Dziecka przygotował premierę drugiego sezonu kultowej animacji "Sonic Boom". W sobotę, 3 czerwca Sonic i jego drużyna stanie ponownie do walki z podstępnym naukowcem Doktorem Eggmanem, który chce przejąć władzę nad światem. Po drodze czekać będą na nich dodatkowe wyzwania m.in. zatrzymanie pędzącego w kierunku Ziemi meteorytu czy uratowanie Sonica przed utknięciem w innym wymiarze.

Dodatkowo na widzów teleTOON+ czekać będą Kucyki Pony w trzech specjalnych odcinkach serii Equestria Girls oraz maraton z serialem "Pound Puppies: Psia paczka".