Łukasz Szewczyk22.05.2017 (11:05)brak komentarzy

Dziennik Gazeta Prawna z atlasem samochodowym i przewodnikiem Polska z dziećmi

Od poniedziałku (22 maja 2017 roku), przez trzy kolejne dni, Dziennik Gazeta Prawna wzbogaci swoje wydanie książkami przydatnymi przy planowaniu wypoczynku oraz podczas podróży: "Samochodowy atlas Polski", "Polska z dziećmi" i "Przewodnik po urlopach pracowniczych".
DGP z atlasem
W poniedziałek 22 maja ukaże się "Samochodowy atlas Polski" zawierający mapy z najbardziej aktualną siecią autostrad i dróg ekspresowych, krajowych i wojewódzkich, rozmieszczenie stałych fotoradarów oraz informacje o autostradach i innych drogach będących w budowie.
We wtorek 23 maja DGP doda książkę "Polska z dziećmi". Publikacja zapiera opisy atrakcji turystycznych, które można wykorzystać planując urlop z dziećmi: parki rozrywki, ciekawe zabytki czy wyjątkowe zakątki przyrodnicze. W książce rodzice znajdą wiele praktycznych informacji ułatwiających podróżowanie.

W środę 24 maja ukaże się "Przewodnik po urlopach pracowniczych". W książce tej będzie można znaleźć m.in. zasady udzielania urlopu wypoczynkowego i bezpłatnego, informacje o wynagrodzeniu za urlop i konsekwencjach odwołania pracownika z urlopu.

Cena gazety z książkami "Samochodowy atlas Polski" i "Polska z dziećmi" wyniesie 12,90 zł. Natomiast DGP z "Przewodnikiem po urlopach pracowniczych" będzie kosztować 10,90.

Książki będą dostępne w punktach sprzedaży prasy, a publikacja "Przewodnik po urlopach pracowniczych" również dla prenumeratorów wersji premium.

Sprzedaż "Dziennika Gazety Prawnej" z dodatkami wspierać będzie kampania w mediach