Łukasz Szewczyk22.05.2017 (12:46)18

Meloradio zastąpi Radio Zet Gold. Nowe głosy i programy

Radio ZET Gold zmieni nazwę na Meloradio. Wniosek w tej sprawie wpłynął już do KRRiT. Nadawca planuje zmienić nie tylko nazwę. Na antenie pojawią się też nowe audycje oraz nowi prowadzący.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

Aktualnie Eurozet za pośrednictwem prezesa Matuszyńskiego stawia na "rozwój" grupy w oparciu o miernoty o zacięciu psychopatycznym tj. Assendiego w Radiu Zet ten który rozwalił starą Radiostację oraz na Kostke Kwiatkowską w Zet Chilli tą która zniszczyła Czwórkę.
Wsparcie propagandowe i cenzurę na ich temat zapewniają Szumichora i Brzezicki z Wirtualnych Mediów posiadający tak równie źle w głowach jak w/w.
 4  
źle się dzieje z radiem ... niestety - nowe nazwy i sieczka !!!!
 1  
Co za nazwa masakra!
 0  
Praca nad ramówką w wydaniu Eurozetu czyli..voicetrackowe 2-3 wejścia na godzinę, powtarzane w kółko te same informacje lokalne, oklepane "przeboje". Dziękuję nie posłucham.
 2  
Ja od samego początku wiedziałem że Zet Gold prędzej czy póżniej upadnie i stało się i mam nadzieję że w Meloradio będzie jakaś cząstka Planety Fm czyli jakaś 1 audycja z muzyką house i trance classics i liczę że w Meloradio poajwią się gatunki latino i drum n bass, bo jak myślicie fani Planety Poznań jakie utwory grała by Planeta Poznań w Ano Domino 2017 bo nie sądzę że Kygo czy Martina Garrixa.? Ale podejrzewam że Meloradio to będzie połącenie Rmf Maxxx z Radiem Zet czyli tam pewnie będzie współczesny pop i dance.
Tomek fan Planety Poznań 23.05.2017 (18:26:41)
 3  
Chyba kretyn taką nazwę wymyślił. Chyba się posikam .
 5  
Minęły prawie 3 tygodnie od tej informacji a nadal nie wiadomo co z decyzją KRRIT odnośnie zmiany radia Zet Gold na Meloradio więc zaczynam mieć watpliwości czy to nastąpi bo jeśli np ta decyzja by była wydana jeszcze w czerwcu to czy w połowie lipca przestało by istnieć, bo Eurozet bardzo szybko przeszedł do działania i minąl miesiąc od wydania decuyzji od 30 maja do 30.czerwca 2013 i nie mieliśmy już Planety Poznań bo gdyby wtedy poczekli z tą zmianą do końca września 2013 to byśmy mieli może szanse na odratowanie Planety Poznań
Tomek fan Planety Poznań 10.06.2017 (15:21:37)
 1  
Kolejna durna stacja, która puszcza starocie, zamiast dać jakieś młodzieżowe radio. Meloradio? Chyba kretyn jakiś wymyślił nazwę. Sieczka! Nie ma czego w radiu słuchać!!! Oddajcie Planetę FM!!! ;( Co to za nazwa! Masakra!
 2