Łukasz Szewczyk22.05.2017 (16:59)21 komentarzy

Rusza Polsat Music. Emisja w Full HD. Co w ramówce?

Hity z pierwszych miejsc światowych i polskich list przebojów, popularne gwiazdy sceny muzycznej i muzyczne emocje. W piątek (26 maja 2017 roku) na polskim rynku zadebiutuje Polsat Music HD. Kanał będzie nadawał w Full HD.
Polsat Music HD
Jak zapowiada nadawca, nowy kanał muzyczny Polsat Music HD kierowany jest do fanów najgorętszych przebojów z całego świata oraz rodzimych artystów, których utwory rozbrzmiewają w największych stacjach radiowych w kraju i są najchętniej wybierane przez użytkowników serwisów streamingowych. Stacja nie będzie koncentrowała się na jednym gatunku muzyki, ale będzie prezentowała szeroki wybór tego, co jest obecnie

najpopularniejsze w świecie muzycznym i czego chce słuchać i oglądać widownia.
- Polsat Music będzie idealnym kanałem dla wszystkich fanów muzyki i rozrywki na najwyższym poziomie. Selena Gomez, Ariana Grande, Rihanna, Katy Perry, Brodka, Ania Dąbrowska, Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Justin Timberlake, Pitbull, Ed Sheeran, David Guetta, Coldplay, The Weekend, Grzegorz Hyży, Bednarek, Dawid Podsiadło czy Enej, to tylko część, artystów i zespołów, których klipy muzyczne zobaczymy na antenie naszego nowego kanału - mówi Ewa Czekała, szef Polsat Music.

Ramówka zostanie podzielona na kilka pasm - od 6:00 do godziny 10:00 widzów budzić będą "Poranne HITY", następnie do 13.00 dzień będzie upływał w rytm "Gorących HITów", a od 13:00 aż do godziny 16:00 na antenie Polsat Music usłyszymy "Tylko HITY", przeboje najlepsze z najlepszych. W kolejnych godzinach aż do późnego wieczoru na antenie Polsat Music również muzyka, którą wszyscy znają i kochają.

- Widz oczekuje dostępu do najlepszej muzyki w najlepszej jakości, dlatego jako pierwsi na rynku wprowadzamy kanał muzyczny w jakości Full HD, gwarantując najwyższą jakość w cyfrowym obrazie i dźwięku - zapowiada Ewa Czekała.

Polsat Music będzie można oglądać w jakości HD na platformach satelitarnych, w telewizjach kablowych oraz za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA. Stacja na rynku zastąpi Muzo.TV.

Będzie to już 17 kanał HD w portfolio Grupy Polsat. Obecnie koncern w jakości HD emituje takie kanały jak: Polsat HD, Polsat 2 HD, Super Polsat HD, TV4 HD, TV6 HD, Polsat News HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News HD, Polsat Sport Fight HD, Polsat Film HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD, Polsat Doku HD, Polsat Viasat Explore HD i Polsat Viasat History HD.

Komentarze (1 - 10 z 21)

1080p ???? Serio? Czy oni po prostu nie widza różnicy między 1080p a 1080i jak wszystkie kanały nadające w HD? :)
 12  
Kaszana , zróbcie min. sześć gatunków muzycznych po godz. każdy od lat 80' do dziś a od 01,00 w nocy do siódmej sześć gatunków polskich { godz. każdy } , bo to powtórka z nuty sd eski sd mtv live HD itp kaszana , w HD pierwszy kanał muzyczny na młodzieży z polski w przekazie satelitarnym ''TO CUD'' ;) [ kiedy pozostałe paczka 4Fun
 1  
Kiedy VH-1 Classic w UPC?

Po co mi 30-sty kanał z muzyczną sieczką, na każdym kanale ta sama szmira, tylko w innej kolejności.
 14  
Wymienieni tam "muzycy" sa doprawdy wybitni :)
 11  
dobrze że kodowany !!! reklamy przeplatane muzyką ... hahaha
 11  
Kolejny kanalik z patologiczna muzyczka dla bezmozgowcow! To stację muzyczne pojawiające z takim czymś nauczyły słuchać takiego marginesu,a później się dziwimy ze debilne społeczeństwo! No sorry,ale jak się puszcza takie coś bez kszty pomyślenia nad słowami i wgłębienia się w muzykę,to nie wymagajmy za dużo.
 7  
mam wy..bane na kroka i jego kolejne klony polsatowe
 9  
Czego oczekujecie od telewizji ? Bo ja czytam komentarze to ręce opadają...
 5  
Już same logo odpycha, wygląda jak jakieś badziewne logo od programu disco polo. Komu oni za to płacą ? Ja bym ich zwolnił.
 4  
Już same logo odpycha, wygląda jak jakieś badziewne logo od programu disco polo. Komu oni za to płacą ? Ja bym ich zwolnił.
Typowe logo dla popowych stacji muzycznych. Kiedyś Viva też miała cukierkowe logo.

Ciekawe, od którego pakietu będzie ten kanał dostępny, skoro będzie nadawał w Full HD. Chociaż MTV Rocks i MTV Live HD w Cyfrowym Polsacie są dostępne już od pakietu Familijnego Max HD.
 1