Łukasz Szewczyk24.05.2017 (17:39)19

Kuba Wojewódzki wiosną traci widzów, ale TVN wygrywa. Hitem odcinek z Męskim Graniem

Telewizyjny talk-show Kuby Wojewódzkiego wiosną notuje spadek oglądalności, ale utrzymuje pozycję lidera w swoim paśmie. Hitem sezonu był odcinek z poświęcony serii koncertów Męskie Granie z udziałem Moniki Brodki, Piotra Roguckiego raza Organka.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 19 z 19)

Ziobro broni?Chyba kpisz.Powinien jeszcze zabrać się za takich jak ty—internetowych trolli!
No tak bo przecież przez rok prokuratura nie umiała się dopatrzeć tortur na nagraniu które miała, a w między czasie funkcjonariusze awansowali i czynnie pracowali w służbie, a dzień po emisji przez TVN, nagle wszyscy zobaczyli że tortury jednak były i poleciały dymisje.
TYLKO dzięki TVN sprawa ruszyła do przodu !!!!
I dlatego właśnie media powinny patrzeć władzy na ręce !!!
 1  
A komu ty służysz? PO-Schetyna zlecali wręcz tortury na Kibicach, bito ich kluczami po jądrach, a ty obywatel hahahaha z zaćmą mózgową fu!Nie od razu Kraków zbudowano,a ty nie siej wrogiej propagandy prawo naprawią i może wszystko się zmieni,
a to są nawyki z czasów PO.

Długo PIS musi pracować by nawet sposoby myślenia , działania jak i taktykę policji zmienić, ktoś ich tego nauczył ktoś im dał na to przyzwolenie przez 8 lat by tak postępowali i to weszło w krew ,
wiec nie obwiniaj za to PIS
 0  
Wrocław i okoliczne miejscowości to tereny Schetyny. Policja jest ta sama, która była pod rządami PO i Schetyny, a więc. Schetyna powinien siedzieć za akcję 'widelec'. Jak w obozie znęcano się nad zatrzymanymi kibicami, bito ich kluczami po stopach, po jądrach, dziewczyny też były bite. I taka swołocz dalej POsłuje? I dalej ci sami POlicjanci znęcają się nad ludzmi?a za rządów PO niczego nie wyjaśniano i tobie to pasowało. TVN24 nie nagłaśniało katowania polskich kibiców bo tego chciał Tusk i Schetyna. Mordowano niewygodnych ludzi, wyrzucano starych Polaków do piwnic i odbierano im mieszkania, ale to tobie pasowało. Masakra z wami lemingi.
 3  
No tak wydarzenie miało miejsce za czasów PIS, minister wiedział o nim bo jeszcze w kwietniu informował o nim na komisji, przez ROK nic z tym nikt nie zrobił, a po emisji w TVN okazuje się że da się zareagować w jeden dzień i zdymisjonować.
Ale winna jest PO, bo jakże by inaczej :)

Chłopie otrząśnij się z letargu PIS rządzi już 18 miesięcy, sprawa była prosta jak drut i tłumaczenie się że winna jest PO jest poniżej inteligencji przeciętnego Polaka, bo jedynie "ciemny lud to kupuje".
 3  
No tak,Pis zlecił katowanie chłopaka,a PO i Schetyna jak zwykle święte bo już nie rządzi.To są właśnie przyjęte praktyki i metody przez policjantów za czasów PO,za które Pis teraz płaci.
 2  
Mam wrażenie że rozmawiam z kimś średnio rozwiniętym intelektualnie ;) Nikt nie mówi że ktoś coś zlecił.
Mowa jest jest o tym że wszyscy nagranie znali i NIKT PRZEZ ROK NIC Z TYM NIE ZROBIŁ, a dało się zrobić w jeden dzień po emisji w TVN. Czy to takie trudne żeby pojąć?
A miała być dobra zmiana, a tu dziennikarze muszą coś wywlec żeby dobra zmiana raczyła ruszyć 4 litery i zaczęła wyciągać konsekwencje !!!!
 1  
Ciekawe,czy twój intelekt był tak rozwinięty,gdy tvn z PO ukrywali bestialstwo policji za ich rządów?
 1  
@lemur biały, wspieraj dalej takich bandytów w mundurach, to i takie przypadki rodem z PRL-u będą pojawiać się częściej.
Stary człowiek i może 25.05.2017 (13:27:34)
 2  
Ciekawe,czy twój intelekt był tak rozwinięty,gdy tvn z PO ukrywali bestialstwo policji za ich rządów?
A kto Ci powiedział że popieram PO?
Ja mówię że dobra zmiana miała na tym polegać żeby nie usprawiedliwiać każdego partaczenia tym że za PO było tak samo !!!
 1