Łukasz Szewczyk26.05.2017 (20:02)10 komentarzy

Euronews HD w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, włączył do swojej oferty kanał Euronews HD. Łącznie w telewizji cyfrowej operatora dostępnych jest już 108 kanałów HD.
Euronews HD w UPC Polska
Euronews HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska zastąpił wersję SD i dostępny jest w dekoderach na pozycjach 342 (MediaBox) oraz 801 (Horizon). Kanał wchodzi w skład pakietów Select i Max.
EuroNews to europejski kanał informacyjny nadający co 30 minut doniesienia zarówno z Europy, jak i ze świata z perspektywy europejskiej. Zajmuje się aktualnościami finansowymi, wiadomościami sportowymi, sztuką, kulturą, nauką, pogodą, polityką europejską, recenzjami prasowymi z największych europejskich gazet, ukazuje też dane rynkowe.

Komentarze (1 - 10 z 10)

W Netii także Euronews HD i Super Polsat HD i TV 6 HD oraz KSW 39 i Tenis Premium HD . Tylko nie zwalniać ... szczególnie teraz NETIA !
 3  
Drogie upc wsadzić sobie ten kanał w... jak i te dwa tenisowe, a już za tydzień żegnam się pakietem canal+
 6  
ha ha smiech na sali....
 4  
Przelaczyli na HD i jednoczesnie skasowali wszystkie sciezki jezykowe zostawiajac jedynie angielska. Tlumacza na Facebooku, ze innych nie ma...po prostu smiech na sali :D
 2  
Po wyłączeniu niemieckiej ścieżki dźwiękowej EuroNews, w UPC nie ma już żadnego kanału z wiadomościami po niemiecku. Deutsche Welle jest po angielsku.
 7  
Czekamy w East&West na Euronews HD
 4  
Postaralo sie UPC.....Zenada dziadowizna .
 2  
Sknczyc z iloscia-kto to oglada
 2  
Większość Europy EuroNews ma w swoich językach, nawet Ukraina. A kiedy będzie po Polsku????? Nigdy.
 2  
Czekamy w East&West na Euronews HD
Czekamy w East&West na Euronews HD 4.06.2017 (13:07:30)
 0