Łukasz Szewczyk29.05.2017 (12:39)3 komentarze

Premierowe lato w TVN. "Projekt Lady", "Dom marzeń", "Na Wspólnej", "Dzień dobry wakacje"

Telewizyjna wakacje to nie tylko powtórki. TVN od czerwca rozpoczyna emisję nowych sezonów reality show "Projekt Lady" oraz "Dom marzeń". W letniej ramówce nie zabraknie także nowych odcinków uwielbianego przez widzów serialu "Na Wspólnej" oraz "Dzień Dobry Wakacje".
TVN
Wakacyjny sezon w TVN Małgorzata Rozenek. Po sezonowej przerwie na antenę TVN wraca "Projekt Lady" (emisja w poniedziałki o godz. 20.55, od 12 czerwca). 13 zbuntowanych dziewcząt, wybranych spośród setek kandydatek, otrzyma wyjątkową szansę na całkowitą zmianę swojego dotychczasowego stylu życia. W elitarnej szkole w Radziejowicach, prowadzonej przez dwie mentorki - Tatianę Mindewicz-Puacz oraz Irenę Kamińską-Radomską, na kandydatki na damy czeka wiele tygodni intensywnych zajęć, szkoleń i kursów. Która z uczestniczek programu odnajdzie się najlepiej w świecie etykiety oraz dobrych manier? Co tydzień szkołę opuści jedna z dziewcząt, a tylko trzy najlepsze wezmą udział w wielkim finale i zawalczą o tytuł Pierwszej Damy "Projektu Lady". Na zwyciężczynię czeka nagroda - trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Wielkiej Brytanii.
Ciężka i absorbująca praca czeka także uczestników II edycji programu "Dom Marzeń" (w środy o godz. 20.55, od 14 czerwca). 10 par z całej Polski, zamieszka przez kilkanaście tygodni na prawdziwym placu budowy jednego z warszawskich osiedli. W pocie czoła, wspólnymi siłami będą budować swój wymarzony dom. Ale tylko jedna z par zamieszka w nim na stałe. O tym, kto zdobędzie klucze do nowoczesnego, w pełni urządzonego domu zdecydują widzowie podczas wielkiego finału na żywo. Podobnie jak w pierwszej edycji programu, uczestników wspierać będą Ula Chincz, Wiesiek Skiba oraz Hernan Gomez.

Wakacyjna ramówka telewizji TVN to także seriale. Na widzów czekają premierowe odcinki "Na Wspólnej" (od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15). Co dalej z małżeństwem Ziębów? Czy po tragicznej bójce z ukochany Marty trafi do więzienia? Czy zrozpaczona Agnieszka wybaczy Darkowi zdradę?

Z kolei w weekendowe poranki widzów TVN będzie budzić "Dzień Dobry Wakacje" (sobota i niedziela o godz. 8.30, od 24 czerwca).

Komentarze (1 - 3 z 3)

Dla kogo oni ten Projekt Lady robią bo nie znam nikogo kto by go oglądał.
 2  
To, że nie znasz nikogo, nie oznacza jeszcze, że nikt tego nie ogląda.
Stary człowiek i może 30.05.2017 (0:40:01)
 5  
jak najdalej od tego badziewia ludzie zamiast przed TV na spacer
 9