Łukasz Szewczyk30.05.2017 (18:24)42 komentarze

UPC Polska usunie z oferty kanały CBS

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, zapowiada istotne zmiany w swojej ofercie telewizyjnej,
UPC Polska usunie z oferty kanały CBS
"Z dniem 1 lipca 2017 roku z naszej oferty programowej zostaną usunięte kanały CBS Action, CBS Europa i CBS Reality" - informuje swoich abonentów UPC Polska.
Abonentom UPC Polska, którzy wymienione kanały posiadają na tzw. liście kanałów gwarantowanych, w przypadku braku akceptacji zmian przysługuje prawo do rozwiązania umowy bez ponoszenia kary.

"Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości usługi telewizyjnej, dążąc przy tym do utrzymania racjonalnej proporcji pomiędzy ofertą kanałów w poszczególnych kategoriach, a ceną. Dlatego po wygaśnięciu dotychczasowej umowy, porozumienie nie będzie kontynuowane. Podkreślamy przy tym, że strategią UPC jest stałe rozwijanie portfolio oczekiwanych przez naszych klientów kanałów, także w jakości HD. Dodatkowo, ze względu na zmieniające się trendy wśród konsumentów, zależy nam na dalszym inwestowaniu w rozwój oferty treści na żądanie" - tłumaczy UPC Polska.

Przypomnijmy, że to już kolejna grupa kanałów, które znikają z telewizyjnej oferty największego operatora. Przypomnijmy, że w marcu 2016 roku abonenci UPC Polska stracili dostęp do kanałów Grupy Universal Networks International, czyli Universal Channel, 13 Ulica oraz E!.

Komentarze (1 - 10 z 42)

czy ktoś rezygnował już z upc z powodu zmiany miejsca zamieszkania?
Interesuje mnie czy się strasznie upierają przy tej karze za wcześniejsze rozwiązanie umowy.
Dodam, że nie są w stanie przenieść usługi na mój nowy adres.
 16  
Zamiast dodawac jeszcze biora cale UPC
 16  
No tak.
UPC wycofa kanały TV, by ludzie korzystali z ich cudownego Horizona. I jeszcze dopłacali do tego.

Hahahaha
 25  
dlatego nienawidzę kablówek
 11  
CBS Europa był nawet fajnym kanałem z ciekawymi filmami w HD

Pewnie w zamian wrzucą Telezakupy HD, 5 nowych kanałów rekalmowych hasłem "kup za 18 zł film w VOD", następne PPV.

Tylko po co mieć ich dekoder, jak usuwają kanały w rzucają g...?
 32  
Uwielbiam CBS dawny VHS-owy wspomnień czar !
 16  
Skandal!!!!! Z tego vo sie orientuje to kanały CBS to ten sam nadawca co AMC więc chyba mozna zapomniec o AMC w ofercie. To są jakeiś kpiny z klientów. Najgorsza oferta kanałów serialowo - filmowych a oni jeszcze zabierają CBS-y! Tylu braków znaczących kanałów co UPC to nie ma nikt i jeszcze mają czelność coś zabierać? Jak dobrze ze koniec mojej umowy z nimi nadchodzi.
 35  
Czemu zostawiają Extreme Sports Channel HD, który również należy do AMC Networks?
 7  
Po zmianie regulaminu blisko 2 lata temu praktycznie żaden kanał nie jest już na liście gwarantowanej (poza kanałami Must Carry czyli TVP 1, TVP 2, TVP 3, TVP INFO, POLSAT, PULS, TVN). Gwarantowana jest bowiem jedynie liczba kanałów a ta jest na tyle mała, że praktycznie operator może usunąć nawet 20 kanałów z oferty i nikt nic nie zrobi :( SKANDAL !!!! Tym bardziej, żę w regionie wrocławskim nie możemy się od wielu miesięcy doczekać regionalnego ECHO 24.
 21  
Kanał Extrim Sport Channel HD był zawsze i jest powiązany z UPC. Dlatego zostaje.
 2