Łukasz Szewczyk31.05.2017 (17:06)4 komentarze

Kultowe seriale w TVP VOD za darmo

Polacy kochają seriale, szczególnie te znane i lubiane. Telewizja Polska w ramach swojej platformy TVP VOD udostępniła za darmo kultowe seriale TVP. Dla starszej i młodszej widowni.
"Kariera Nikodema Dyzmy"
Kilka dni temu informowaliśmy o nowej odsłonie internetowej platformy TVP VOD. Serwis zyskał nie tylko nowy wygląd, w tym m.in. nowy podział treści czy przejrzysta grafika. Pojawiły się także nowe funkcjonalności, jak m.in. "Przegapiłeś w TV? Zobacz teraz", prezentująca w uporządkowany sposób materiały wyemitowane na licznych antenach TVP, czy "Zobacz zanim wygaśnie", która nie pozwoli użytkownikom przegapić wygasających treści.
Dziś publiczny nadawca poinformował, że na platformie TVP VOD zostały udostępnione bezpłatnie archiwalne polskie seriale. Wśród nich "Alternatywy 4", "Czterdziestolatek", "Czterej pancerni i pies", "Wojna domowa", "Kariera Nikodema Dyzmy", "Tulipan", "Przygody pana Michała", "Kacperek", "Życie Kamila Kuranta", "Na kłopoty Bednarski", "07 zgłoś się", "Zmiennicy", Stawka większa niż życie", "Daleko od szosy", "Mistrz i Małgorzata", "Siadem życzeń", "Parada oszustów", "Przygody psa Cywila", "Stawiam na Tolka Banana", "Dyrektorzy", "Układ krążenia".

Komentarze (1 - 4 z 4)

nie za darmo tylko za kwote prawie 23 pln jako podatek od posiadania tv. cos takiego jak robia tvp sport z publicznych pieniedzy i sprzedaja go do platform do wysokich pakietów
 10  
bzdura, wchodze na strone, wybieram Altenratywy 4 i oglądam
 9  
Nie ma Janosika- nie wchodzę!!!
 2  
Przecież to są seriale w większości wyprodukowane za pieniądze podatnikó w czasach komuznizmu. Na dodatek ludzie płacą na tę pisowską tv abonament -22,70.

Wcale nie jest tanio.
 6