Łukasz Szewczyk06.06.2017 (8:26)16 komentarzy

TV6 HD, Super Polsat HD i Polsat Music HD w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, włączył do swojej oferty trzy nowe kanały HD - TV6 HD, Super Polsat HD oraz Polsat Music HD. Łącznie w telewizji cyfrowej operatora dostępnych jest już 111 kanałów HD.
TV6 HD, Super Polsat HD i Polsat Music HD w UPC Polska
TV6 HD to jedna z najdynamiczniej rozwijających się stacji spośród wszystkich telewizji naziemnych. W ramówce obok programów rozrywkowych, seriali i animacji dla najmłodszych widzów, można znaleźć cały szereg znakomitych propozycji dokumentalnych oraz niemal wszystkie ulubione przez widzów gatunki filmowe, takie jak film sensacyjny, thriller, horror, film kryminalny czy hollywoodzkie superprodukcje w gwiazdorskiej obsadzie.
TV6 HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska zastąpił wersję SD i dostępny jest w dekoderach na pozycjach 155 (MediaBox) oraz 106 (Horizon). Kanał wchodzi w skład pakietów Select i Max.

Super Polsat HD to kanał, który jako pierwszy w Polsce jest w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ramówce nowego kanału znajdą się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny Polsatu, a wśród nich m.in. "Przyjaciółki", "Hotel 52", "Szpilki na Giewoncie", "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", "Top Chef", "Hell's Kitchen", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Tylko muzyka. Must be the music".

Super Polsat HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska zastąpił wersję SD i dostępny jest w dekoderach na pozycjach 118 (MediaBox) oraz 119 (Horizon). Kanał wchodzi w skład pakietów Select i Max.

Natomiast Polsat Music HD to kanał dla tych, którzy kochają muzykę. W ramówce stacji hity z pierwszych miejsc światowych i polskich list przebojów, najpopularniejsze gwiazdy sceny muzycznej i najgorętsze muzyczne emocje.

Polsat Music HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska zastąpił wersję SD i dostępny jest w dekoderach na pozycjach 786 (MediaBox) oraz 706 (Horizon). Kanał wchodzi w skład pakietu Max.

Komentarze (1 - 10 z 16)

No i Super jeszcze mogli by dodać Polsat Sport Fight HD oraz Sport Klub HD.
 3  
A kiedy VH-1 Classic w UPC?

Dodajecie polszmaty w HD, a wartościowego nic nie ma ....
 12  
Czekamy na sportklub hd
 6  
A TO NA CO CZEKAJA ABONENCI UPC TO TE SIEROTY CHYBA DOLOZA DO OFERTY W 2030r ,,,,,,AMC HD,,POLSAT DOKU HD, HISTORY 2 HD,,TNT HD,----------Z DNIEM 1 LIPCA ZNIKAJA KANALY CBS, ,PYTAM SIE CO W ZAMIAN
 9  
Wkrótce dojdzie SportKlub HD oraz H2. Kończą się także negocjacje z Echo24 HD na razie nie wiadomo czy będzie dostępny jedynie w regionie dolnośląskim czy wzorem NTL w całym UPC. Podobno latem podmian na HD doczekają się wreszcie BBC World News, CNN oraz RT, a także TNT, Cartoon Network i Nickelodeon.
 7  
CBS-y znikają z uwagi na znikomą oglądalność z tego powodu warunki jakie stawia nadawca nie są akceptowalne przez operatorów, u większości kablówek CBS-y nie są w grupie gwarantowanej, a to o czymś świadczy... Oglądalność całej trójki kanałów CBS jest tak znikoma że ma poniżej 0,10 % (Dla CBS Europa jest to 0.08 a dla CBS Reality 0.09). Ponadto kanał "CBS Reality" nie nadaje praktycznie żadnych audycji premierowych a wszystkie serie tuż po zakończeniu emisji sezonów są wznawiane od początku i tak w kółko od 2 lat. CBS Action ma dodatkowo najgorszą z możliwych jakości transmisji a zawartość merytoryczna ramówki jest zatrważająca. W przypadku CBS Europa jest nieco lepiej, ale do doskonałości i tak mu brakuje. Oglądalność spada na łeb na szyję.
Nie zdziwię się kiedy CBS-y znikną całkowicie z rynku, tym bardziej, żę "Europa" jest w ofercie jedynie w Polsce.
 7  
A kiedy VH-1 Classic w UPC?

Dodajecie polszmaty w HD, a wartościowego nic nie ma ....
He he VH-1 Classic kanał wartościowy- jajcarz z ciebie nieprzeciętny:)
 2  
hehehe dokładnie, wszyscy widzę idą na ilość, jedynie UPC jest na tyle odważne żeby usuwać większość powtórkowych
 0  
VH-1 Classic ktoś chce? połowa "muzaków" nadaje się do usunięcia
 4  
jeśli faktycznie UPC chciałoby usuwać duble programowe... to po co w ofercie ATM ROZRYWKA, TV6, SUPER POLSAT czy POLSAT 2 (na których lecą odgrzewane kotlety z głównego kanału polsatowskiego albo z TV4),
po co POLSAT DICO POLO MUSIC jak jest POLO TV, można takie przykłady mnożyć i mnożyć
 2