Łukasz Szewczyk06.06.2017 (8:26)16

TV6 HD, Super Polsat HD i Polsat Music HD w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, włączył do swojej oferty trzy nowe kanały HD - TV6 HD, Super Polsat HD oraz Polsat Music HD. Łącznie w telewizji cyfrowej operatora dostępnych jest już 111 kanałów HD.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 16)

No i Super jeszcze mogli by dodać Polsat Sport Fight HD oraz Sport Klub HD.
 3  
A kiedy VH-1 Classic w UPC?

Dodajecie polszmaty w HD, a wartościowego nic nie ma ....
 12  
Czekamy na sportklub hd
 6  
A TO NA CO CZEKAJA ABONENCI UPC TO TE SIEROTY CHYBA DOLOZA DO OFERTY W 2030r ,,,,,,AMC HD,,POLSAT DOKU HD, HISTORY 2 HD,,TNT HD,----------Z DNIEM 1 LIPCA ZNIKAJA KANALY CBS, ,PYTAM SIE CO W ZAMIAN
 9  
Wkrótce dojdzie SportKlub HD oraz H2. Kończą się także negocjacje z Echo24 HD na razie nie wiadomo czy będzie dostępny jedynie w regionie dolnośląskim czy wzorem NTL w całym UPC. Podobno latem podmian na HD doczekają się wreszcie BBC World News, CNN oraz RT, a także TNT, Cartoon Network i Nickelodeon.
 7  
CBS-y znikają z uwagi na znikomą oglądalność z tego powodu warunki jakie stawia nadawca nie są akceptowalne przez operatorów, u większości kablówek CBS-y nie są w grupie gwarantowanej, a to o czymś świadczy... Oglądalność całej trójki kanałów CBS jest tak znikoma że ma poniżej 0,10 % (Dla CBS Europa jest to 0.08 a dla CBS Reality 0.09). Ponadto kanał "CBS Reality" nie nadaje praktycznie żadnych audycji premierowych a wszystkie serie tuż po zakończeniu emisji sezonów są wznawiane od początku i tak w kółko od 2 lat. CBS Action ma dodatkowo najgorszą z możliwych jakości transmisji a zawartość merytoryczna ramówki jest zatrważająca. W przypadku CBS Europa jest nieco lepiej, ale do doskonałości i tak mu brakuje. Oglądalność spada na łeb na szyję.
Nie zdziwię się kiedy CBS-y znikną całkowicie z rynku, tym bardziej, żę "Europa" jest w ofercie jedynie w Polsce.
 7  
A kiedy VH-1 Classic w UPC?

Dodajecie polszmaty w HD, a wartościowego nic nie ma ....
He he VH-1 Classic kanał wartościowy- jajcarz z ciebie nieprzeciętny:)
 2  
hehehe dokładnie, wszyscy widzę idą na ilość, jedynie UPC jest na tyle odważne żeby usuwać większość powtórkowych
 0  
VH-1 Classic ktoś chce? połowa "muzaków" nadaje się do usunięcia
 4  
jeśli faktycznie UPC chciałoby usuwać duble programowe... to po co w ofercie ATM ROZRYWKA, TV6, SUPER POLSAT czy POLSAT 2 (na których lecą odgrzewane kotlety z głównego kanału polsatowskiego albo z TV4),
po co POLSAT DICO POLO MUSIC jak jest POLO TV, można takie przykłady mnożyć i mnożyć
 2