Łukasz Szewczyk06.06.2017 (13:44)16 komentarzy

Gala "25 lat Disco Polo" na żywo w TVP2, TVP Rozrywka i Polo TV

W niedzielę (25 czerwca 2017 roku) telewizyjna Dwójka pokaże święto polskiej muzyki tanecznej - koncert "25 lat Disco Polo - Gala jubileuszowa". Transmisja części koncertu także w TVP Rozrywka i Polo TV.
W nowoczesnej oprawie wielkiego muzycznego show na stadionie Polonii w Warszawie wystąpią ikony gatunku disco-polo. Nie zabraknie wielkich przebojów, które podbijały dyskoteki w latach 90., a także najnowszych hitów królujących na zabawach, weselach i rodzinnych imprezach w całej Polsce. Wśród gwiazd m.in. Zenon Martyniuk i zespół Akcent, Boys, Weekend, Classic, Bayer Full, Top One, Shazza, MIG.
Fani disco polo, którzy nie zdołają dotrzeć na Stadion Polonii w Warszawie, będą mieli okazję uczestniczyć w jubileuszowej zabawie za pośrednictwem TVP2. Transmisja głównej części koncertu rozpocznie się w niedzielę (25 czerwca 2017 roku) o godz. 20.00 na antenie TVP2. Ostatnią cześć koncertu pokażą TVP Rozrywka i Polo TV.

Komentarze (1 - 10 z 16)

Tonący brzytwy się chwyta...
 1  
Żenujące jak pisowski przekaz sięgnął bruku. To są te misyjne programy, na które zwolennicy sekty chcą kasy?
W pewnym sensie to adekwatne zarówno dla elektoratu tej tv jak i jej szefa, ktory już lata temu zachwycał się tym czymś.
Zawstydzające dla myślących ludzi.
 4  
Jest Zenek - jest impreza...
 8  
Ciekawe, że Polsat też będzie mieć swoje Disco Polo, ale ciemnota już tego nie krytykuje...
 2  
Tak teraz w TVPiS będzie wyglądało Opole
 7  
Diskopolaki podnoszą ptaki
 0  
Ciekawe, że Polsat też będzie mieć swoje Disco Polo, ale ciemnota już tego nie krytykuje...
Święte słowa jak TVN pokazuje swoje debilne ogłupiające programy to Pan Szewczyk zachwycony ramówką. Z jego tekstów wypływają tylko achy i echy i jedna wielkie zadowolenie nad wspaniałą misyjnością komercyjnych stacji. Disco Polo ni nie jest muzyką najwyższych lotów ale warto zwrócić uwagę na fakt że większość wykonawców jest wykształconych muzycznie w przeciwieństwie do rockmanów. Jeśli ludziom ogólnie podoba się ten rodzaj muzyki to dlaczego TVP nie ma tego pokazywać. PS. rozumiem że Pan Szewczyk słucha tylko Bacha, Mozarta i innych klasyków i dlatego jego uszy nie są wstanie znieść tej muzyki.
 4  
Dodam tylko, ze discopolo to nie jest muzyka, to raczej dźwiękowe wydanie filmu paradokumentalnego, czyli masakra.
 2  
Święte słowa jak TVN pokazuje swoje debilne ogłupiające programy to Pan Szewczyk zachwycony ramówką. Z jego tekstów wypływają tylko achy i echy i jedna wielkie zadowolenie nad wspaniałą misyjnością komercyjnych stacji.
Serio? Podaj KONKRETNE dwa newsy, że tak jest!
Disco Polo ni nie jest muzyką najwyższych lotów ale warto zwrócić uwagę na fakt że większość wykonawców jest wykształconych muzycznie w przeciwieństwie do rockmanów.
Skoro większość, to podaj KONKRETNIE jacy są a jacy nie są wykształceni!!
Jeśli ludziom ogólnie podoba się ten rodzaj muzyki to dlaczego TVP nie ma tego pokazywać.
Ludziom podoba się też ogólnie pornografia, picie wódy i wulgarny język. Ma tv też to pokazywać?
PS. rozumiem że Pan Szewczyk słucha tylko Bacha, Mozarta i innych klasyków i dlatego jego uszy nie są wstanie znieść tej muzyki.
Na litość boską - przecież to nie jest muzyka tylko prymitywny bit rodem z rozyjskich przyśpiewek weselnych i ukraińskich dumek+kiczowaty tekst+artykulacja jak u eunucha.
 3  
Oglądalność i tak będzie rekordowa ale resortowe dzieci się do tego nie przyznają
 3