Łukasz Szewczyk07.06.2017 (13:53)1 komentarz

Na PolsatSport.pl ruszył nowy program Karoliny Szostak

Portal PolsatSport.pl wzbogaca swoją ofertę wideo. Od wtorku (6 czerwca 2017 roku) swój nowy program prowadzi znana dziennikarka sportowa Karolina Szostak.
Po zdrowie z Martą i Karoliną
O Karolinie Szostak jest głośno w kolorowych mediach z powodu jej spektakularnego schudnięcia. Znana dziennikarka schudła kilkadziesiąt kilogramów, a kulisy swojej przemiany opisała w książce "Moja spektakularna metamorfoza". Teraz wraz z Martą Kordyl, współautorką książki, prowadzi nowy program.
Premierowe odcinki programu "Po zdrowie z Martą i Karoliną" będą publikowane publikowane na łamach portalu PolsatSport.pl we wtorki (od 6 czerwca 2017 roku).

Jak zapowiada Polsat Sport, w programie Karolina Szostak razem ze swoją przyjaciółką Martą Kordyl pokażą, jak szybko i łatwo ugotować zdrowe dania i przygotować swoje własne pudełka do pracy. Po gotowaniu dziewczyny ruszą w plener, by pod okiem specjalistów odmienić przez wszystkie przypadki sport. Przez przypadek, razem z Maćkiem Dowborem, przejechać 20 km, z Kubą Rzeźniczakiem poćwiczyć pilates, a z Piotrem Nowakiem zostać mistrzem w jeździe na rolkach.
PolsatSport.pl

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ciekawe czy wraz z waga spadła objętość biustu? A ta pani miała czym się pochwalić :)
 1