Łukasz Szewczyk12.06.2017 (20:06)5 komentarzy

Zbuntowane nastolatki wracają do TVN. Startuje druga edycja "Projekt Lady", nowe formy zadań

Telewizja TVN rozpoczyna emisję drugiej edycji reality-show "Projekt Lady". Wychowywaniem wyzywających, zbuntowanych, bezczelnych i lubiących ostro się zabawić nastolatek ponownie zajmie się Małgorzata Rozenek wraz z mentorkami.
"Projekt Lady 2"
W drugiej edycji "Projekt Lady" kolejna trzynastka zbuntowanych dziewcząt, wybranych spośród setek kandydatek, otrzyma szansę na całkowitą zmianę swojego życia. Dzięki elitarnej szkole w Radziejowicach, prowadzonej przez dwie mentorki - Tatianę Mindewicz-Puacz oraz Irenę Kamińską-Radomską, kandydatki na damy mogą przejść swoją największą, życiową przemianę. Najbardziej liczą się tutaj zaangażowanie, postępy oraz chęci samych zainteresowanych.
Trzy miesiące intensywnych zajęć, szkoleń i kursów. Zadania, które pozwolą dziewczynom poznać nie tylko świat etykiety i dobrych manier, ale przede wszystkim odkryć same siebie. W trudnych i wzruszających momentach przez całą edycję programu będzie towarzyszyć im prowadząca program - Małgorzata Rozenek.

Mentorki, jak same przyznają są gotowe na nowe wyzwania, jakie przed nimi postawiły niesforne uczestniczki, które, co by nie mówić, przygotowały się nieco do udziału w tym programie. Chodzi oczywiście o to, że wszystkie dziewczęta, wchodząc do Pałacu w Radziejowicach, oglądały wcześniej zmagania swoich poprzedniczek. I dokładnie wiedziały, czego mogą się spodziewać. I tu czeka je spora niespodzianka, ponieważ produkcja programu zadbała o nową formę zadań i zmagań, jakie postawiła przed uczestniczkami. Wszystko to oczywiście po to, by odkryć ich prawdziwe "ja" - bez zbędnego makijażu i udawania.

Co tydzień szkołę opuści jedna z dziewcząt, tylko trzy najlepsze wezmą udział w wielkim finale i zawalczą o tytuł Pierwszej Damy "Projektu Lady". Na zwyciężczynię czeka wyjątkowa nagroda - trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej, w Cambridge w Wielkiej Brytanii.

Premierowe odcinki programu "Projekt Lady" w poniedziałki o godz. 20.55 (od 12 czerwca 2017 roku) na antenie TVN.

Komentarze (1 - 5 z 5)

I tak nikt tego nie oglądał ze względu na Panią Ładną co to nie wie jak się nazywa, ile ma lat i gdzie mieszka, a jej wiarygodność jest zerowa.
 4  
"Niestety, pierwszy sezon "Projektu Lady" został naznaczony małym skandalem, bo okazało się, że jedna z dziewczyn wcale nie jest debiutującą na antenie kandydatką na "damę", tylko... aktorką, która już raz wystąpiła w produkcji TVN-u "Słoiki".

Teraz TVN zaprezentował uczestniczki drugiego sezonu programu, który, podobnie jak poprzedni, będzie emitowany w wakacje.
Niestety, wygląda na to, że podobnie jak przed rokiem, i tym razem grono kandydatek na "lady" nie jest takie niewinne jak mogłoby się wydawać. Chodzi o Julię Jaroszewską, 23-latkę z Konina, która... wystąpiła w jednym z odcinków "Pamiętników z wakacji".
 3  
Tyle czytam o poziomie intelektualnym widzów tvp... w skrócie - jakie programy, taki widz... To może @tati wypowie się na temat tego przedsięwzięcia - jaki to widź? A może sam oglądasz? ;o
 4  
Rozenkowej by się taki program przydał jako uczestniczka.
 4  
Babcia Małgosia
 2