Łukasz Szewczyk12.06.2017 (22:42)49

TVP zmienia zdanie? "Chcemy transmitować Mazurską Noc Kabaretową"

Telewizja Polska przekonuje, że jest zainteresowana transmisją Mazurskiej Nocy Kabaretowej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 49)

Może przy okazji będą chcieli przepchnąć tego tępego umysłowo Pietrzaka. Wesz, mendę, gnidę i pluskiew.
 14  
Pozwolą na wyśmiewanie PiS-u? To byłoby ciekawe xD
Stary człowiek i może 12.06.2017 (23:06:33)
 23  
Już widzę jak pozwalają. Będzie taka szopka z tym kabaretonem jak z Opolem coś czuję. Z Opolem też zaczęło się od dementi że nikt nikogo nie dyskryminuje, a skończyło się wiemy wszyscy jak.
 16  
Czyżby szli po rozum do głowy?
 4  
Ależ oczywiste jest, że pisowska tuba boi się śmiechu i nie ma ani planów, ani zamiarów ani tym bardziej woli transmisji kabaretów. Jak zwykle firma kurskiego kłamie. To immanentna cecha tej instytucji. Prawdę powiedzą wyłącznie...jak się pomylą.
 8  
Czyżby szli po rozum do głowy?
Aaaa to komuś coś takiego w TVPiS wyrosło!?

Nie wierz w cuda,mącą by przeciągnąć sprawę,potem zadecydują (n.pdst.) oceny cenzora kto i z czym nadaje się do reżimowej TV,po kolaudacji okaże się że tylko Pietrzak (którego nik nie zaprasza) nadaje się do transmisji live.
 4  
Kurskiemu się poplątał kabaret ze zjazdem jego partii, lub odwrotnie. Stąd ta tymczasowa chęć transmisji.
 8  
Zapewne transmitować będą, ale przetrzepią wykonawców z repertuaru i będą blokować scenariusz, jeśli tylko treść kabaretonu będzie w jakikolwiek sposób nawiązywał do partii rządzącej.
 3  
Coś nie chce mi się wierzyć, że Jerzy Kryszak za piosenkę "Marionetki, marionetki" nie trafił na czarną listę TVPiS i pozwolą mu ją odśpiewać także w Mrągowie.
 2  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Żyjemy w czasach zaPrOsiaczonych PrOwokacji. Fake newsy, podrzucanie świniaka i inne chamskie zachowania ze strony wyznawców Słońca Peru , to teraz normalność. Jeden drugiemu loda zrobi,żeby tylko dopindolić obecnej władzy. Nagrodą będzie występ w Faketach. Dlatego trzeba walczyć z tym zjawiskiem. I jak mawia pan F. "jebać jebać i się nie bać!!"
 11