Łukasz Szewczyk12.06.2017 (22:42)49

TVP zmienia zdanie? "Chcemy transmitować Mazurską Noc Kabaretową"

Telewizja Polska przekonuje, że jest zainteresowana transmisją Mazurskiej Nocy Kabaretowej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 49)

Żyjemy w czasach zaPrOsiaczonych PrOwokacji. Fake newsy, podrzucanie świniaka i inne chamskie zachowania ze strony wyznawców Słońca Peru , to teraz normalność. Jeden drugiemu loda zrobi,żeby tylko dopindolić obecnej władzy. Nagrodą będzie występ w Faketach. Dlatego trzeba walczyć z tym zjawiskiem. I jak mawia pan F. "je*ać je*ać i się nie bać!!"
 5  
@johnyB: nie podniecaj się tak, bo ci żyłka pęknie, PiSowski aparatczyku.
johnyB - ten prawdziwy 13.06.2017 (11:10:31)
 4  
Problem polega na tym że TVP sama je tworzy, bo raz informuję że nie chce, innym razem że chce ;)
Opole jest tego najlepszym przykładem.
Jaki Pan, tak kram.
No ale w końcu TVP rządzi nominant partii Panów :))))
 2  
Zresztą wystarcz spojrzeć na reakcję tych kilku wielonickowych PrOsiaków - jedna wielka konsternacja ;D No bo jak to, nagle się okazało,ze wczorajsze info to fake news, więc wyszliśmy PO raz kolejny na bandę zawściekniętych idiotów, a chłodzący nastroje johnyB znowu miał rację ;D
 4  
Tak, tak oczywiście, Ty zawsze masz rację. Masz krótką pamięć, bo tak samo było z Opolem, Kurski osobiście z Marylą Rodowicz wyszedł i zapewniał że żadnej cenzury nie ma. A co się okazało? Sama Maryla Rodowicz później przyznała że TVP znalazła się nie przypadkowo, bo poszła walczyć o Kayah.

Wierzysz Kurskiemu?
Polecam youtube dla odświeżenia pamieci: YO4RVzgbeYI
 0  
A @rozsądny jak zwykle na chama,chociaż znowu nie ma racji ;D Pitu,pitu, to jego główna zaleta - kawka, herbatka... @r zawsze coś śmiesznego powie.. Tylko kolego zapominasz,że w temacie polityki trzeba być merytorycznym ;p
 0  
Oto Twoja merytoryczna wypowiedź: "Pitu,pitu" i wycieczka ad-personam, bo oczywiście teoria rozjeżdża Ci się z praktyką ;))))
Nie pierwszy raz stosujesz tą metodę. Żadnych konkretów, tylko "pitu, pitu".
 2  
Kurski najpierw dał sygnał że nie będzie transmisji żeby za chwilę 'wspaniałomyślnie' się na nią zgodzić... na swoich warunkach.
Życzę Kurskiemu z całego serca aby był to kolejny Jego pomysł który odniesie sukces na równi z "Opolem".
 1  
Opowiedz nam o ostatnich zakupach, co sobie kupiłeś? Coś tam mówiłeś,ze chcesz mieć zestaw "małego redaktora" Kartka,kredki i ołówek ;D
 1  
Umiesz udzielić merytorycznej odpowiedzi na temat, w analogicznej sytuacji do Opola co Ci wykazałem wyżej i kłamstw Kurskiego na YT? Bo uciekasz biedaku od tematu jak tylko możesz, gdyż już wpadłeś w bagno po uszy ze swoją teorią ;))))
 0