Łukasz Szewczyk14.06.2017 (13:22)13 komentarzy

Dekodery HD Cyfrowego Polsatu otrzymują nowe oprogramowanie. Jakie zmiany? (wideo)

Cyfrowy Polsat udostępnił nowe oprogramowanie dekoderów HD własnej produkcji. Użytkownicy zyskali m.in. nowoczesny wygląd menu, łatwy i intuicyjny dostęp do funkcji, w tym do serwisów online, oraz kontrastowe kolory. Bezpłatna, automatyczna aktualizacja przeprowadzana jest etapami w kolejnych partiach dekoderów.
Abonenci korzystający z dekoderów HD 5000 oraz HD 6000 od niedawna mogą już korzystać z nowej wersji oprogramowania, a co za tym idzie, z nowych możliwości, jakie wprowadziła aktualizacja. W najbliższym czasie użytkownicy pozostałych dekoderów HD wyprodukowanych przez operatora, tj. MINI HD 2000, HD 3000, HD 5500s oraz PVR HD 7000, również zauważą znaczną zmianę w menu.
Nowe oprogramowanie dekoderów HD produkcji Cyfrowego Polsatu
Nowe oprogramowanie dekoderów HD produkcji Cyfrowego Polsatu
Dzięki aktualizacji oprogramowania, menu dekodera jest bardziej czytelne, nowoczesne i kontrastowe, a sama obsługa urządzenia jeszcze prostsza, co ułatwia korzystanie ze sprzętu wszystkim użytkownikom, w tym również osobom starszym i słabowidzącym.

Co daje nowy interfejs dekoderów HD Cyfrowego Polsatu?:
• Dzięki intuicyjnej nawigacji każdy z użytkowników może łatwo znaleźć własny sposób korzystania z funkcji dekodera. Nowe menu to również nowe możliwości, jak np. tworzenie i edycja list ulubionych kanałów czy filtrowanie kanałów w zależności od charakteru dostępnych w nich treści, z podziałem np. na kanały sportowe, edukacyjne lub filmowe.

• Podczas poruszania się po menu dekodera cały czas dostępne jest okno z podglądem kanału, który do tej pory był oglądany, dzięki czemu możliwe jest np. swobodne szukanie innych interesujących materiałów.

• Aktualizacja oprogramowania zapewnia również szybki dostęp do serwisów online, tj. do serwisu Cyfrowy Polsat GO (zakładka VOD w menu dekodera), w którym użytkownicy mogą oglądać tysiące programów, wydarzeń sportowych, seriali i bajek bez dodatkowych opłat oraz do HBO GO

• Nowy, czytelny układ Programu TV oraz oznaczenie niebieskim trójkątem materiałów dostępnych w serwisach online sprawią, że użytkownicy nie pominą już swojego ulubionego programu, a nawet bez trudu obejrzą treści, których emisja dopiero nastąpi.


Nowe oprogramowanie dekoderów HD produkcji Cyfrowego Polsatu
Nowe oprogramowanie dekoderów HD produkcji Cyfrowego Polsatu
Aktualizacja jest przeprowadzana etapami, a klienci są z wyprzedzeniem informowani o planowanych zmianach w ich dekoderach.

Komentarze (1 - 10 z 13)

A ciekawe kiedy będzie nowe do najnowszych dekoderów Polsat śpi he he. ?
 9  
A ciekawe kiedy będzie nowe do najnowszych dekoderów Polsat śpi he he. ?
Śpi? Przecież już od kilku dni jak byk można przeczytać w sieci o aktualizacji i harmonogramie dla MINI HD 2000, HD 3000, HD 5500s oraz PVR HD 7000. Mowa tam też o planach dot. EVOBOX PVR.
Tak ciężko odszukać? Wolisz dokonywać mało rozsądnego wpisu??
 15  
Wolę UPC
 14  
A ciekawe kiedy będzie nowe do najnowszych dekoderów Polsat śpi he he. ?
A ty biedaczyno masz jakiś dostęp do dekodera CP że tak sie martwisz?
bo jak byś miał jak to nazwałeś "najnowszy" to byś wiedział że wczoraj wszystkie Evoboxy dostały nowy soft, ale skąd baran co widział ten dekoder co najwyżej w reklamówce może o tym wiedzieć?
 5  
A SAGEMCOM-a uśmiercili?
 2  
A SAGEMCOM-a uśmiercili?
Już zionął ducha,ale go wskrzesili ;)
a tak szczerze to to nie jest zły dekoder,miałem go ponad 5 lat,potem PVR HD7000 i powiem Ci że niczym mu praktycznie nie ustępował,tylko brak obsługo "GO" i do dziś tak jest a szkoda.
 2  
A ja jeszcze nie mam
 0  
I dobrze że wprowadza cyfrowy Polsat te zmiany. Niby niezauważalne, ale jak się przez kilka lat tych zmian uzbiera, to ma się na wejścu zupełnie inaczej działający dekoder niż na wyjściu. I o to chodzi, żeby był postęp.
 3  
A tymczasem... w dziadowskiej Vectrze od zawsze nie działa EPG.
Posiłkuję się więc internetem lub gazetami z programami by wiedzieć co będzie leciało.
Unikajcie tego dziadostwa jak macie wybór !!!!
 3  
Kiedy te zmiany na dekoderach "pvr hd 7000" ?
Cos wiadomo?
 1