Łukasz Szewczyk14.06.2017 (20:43)2 komentarze

"Nowy początek", "Doktor Strange", "Gra o tron VII", "Gracze III" - lipiec w HBO i Cinemax

"Trumbo", "Nie oddychaj", "Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna", "Doktor Strange" czy "Nowy początek" - to główne premiery filmowe lipca na antenie HBO. Pierwszy miesiąc wakacji w HBO to także wysyp nowych seriali, w tym m.in. siódmy sezon "Gry o tron" oraz trzeci sezon "Graczy".
"Nowy początek"
HBO HD
W lipcu 2017 roku kanał filmowy HBO w ramach niedzielnego pasma premierowego przygotował następujące pozycje filmowe:
"Trumbo" (2 lipca) - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o jednym z najbardziej znanych twórców Hollywood Daltonie Trumbo, który trafił na czarną listę z powodu komunistycznych przekonań
"Nie oddychaj" (9 lipca) - klaustrofobiczny horror o niewidomym mężczyźnie, który prowadzi grę na śmierć i życie z grupą młodych ludzi, którzy odważyli się włamać do jego domu
"Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna" (16 lipca) - najnowszy film Anga Lee, oparty na bestsellerowej powieści Bena Fountaina, o żołnierzu piechoty, który jeździ po kraju i opowiada zwykłym obywatelom o swoich doświadczeniach z wojny w Iraku
"Doktor Strange" (23 lipca) - produkcja Marvel Studios z Benedictem Cumberbatchem w roli posiadającego ogromną moc neurochirurga, który walczy z siłami ciemności, aby ocalić świat
"Nowy początek" (30 lipca) - Amy Adams w roli cenionej lingwistyki zarządzającej elitarnym zespołem badawczym, który musi znaleźć wspólny język z przybyszami z kosmosu

Pozostałe premiery miesiąca: "Rajski apartament" (7 lipca), "Abulele" (8 lipca), "Dama w vanie" (13 lipca), "Normalnie wariat" (14 lipca), "Babka" (15 lipca), "Tour de doping" (17 lipca), "Cydr z Rosie" (20 lipca) oraz "Czarny motyl" (28 lipca).
Lipiec na antenach HBO to także wysyp nowych seriali:
"Angie Tribeca III" (od 2 lipca w HBO3) kolejny sezon prześmiewczego serialu, którego bohaterami są policjantka Angie Tribeca i współpracujący z nią detektywi.
"Gra o tron VII" (od 17 lipca w HBO) - kultowy serial produkcji HBO powraca z siódmym sezonem. Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta. Równolegle ze światową premierą.
"The Affair" (od 18 lipca w HBO3) - nagrodzony trzema Złotymi Globami serial o żonatym pisarzu, który nawiązuje romans z pogrążoną w żałobie zamężną kelnerką. Zawiła i pełna niedopowiedzeń intryga pokazana jest z dwóch różnych perspektyw.
"Dziewczyna z doświadczeniem" (od 19 lipca, w HBO3) - Riley Keough w roli inteligentnej i pięknej studentki, która decyduje zarabiać na życie jako dziewczyna do towarzystwa.
"Gracze III" (od 24 lipca w HBO) - trzeci sezon serialu produkcji HBO, opowiadającego o ekscytującym życiu byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego, plus Dwayne "The Rock" Johnson.
"Niepewne II" (od 24 lipca w HBO)- drugi sezon błyskotliwego serialu komediowego HBO, którego bohaterką jest niepewna siebie młoda Afroamerykanka. Produkcja została wyróżniona nominacją do Złotego Globu.

W ramach dokumentalnego cyklu Bez Cenzury kanał HBO2 pokaże trzy premierowe filmy. "5 października" (5 lipca) to kameralny dokument produkcji HBO Europe o oczekującym na skomplikowaną operację mężczyźnie, który postanawia wyruszyć rowerem w podróż życia. Film w bezpośredni sposób dotyka tematu człowieka w sytuacji granicznej i jego sposobu radzenia sobie z nią. Z kolei "Jestem Herkulesem" (12 lipca) to rumuński dokument produkcji HBO Europe o najstarszym europejskim uzdrowisku Baile Herculane, które stało się ulubionym celem podróży mniej zamożnych turystów. Natomiast "Niczym tchnienie" (19 lipca) to obraz cenionej rumuńskiej dokumentalistki Moniki Lazurean-Gorgan, który pokazuje siedem lat z życia przeciętnej rodziny z trójką dorastających dzieci.


Cinemax
W lipcu 2017 roku Cinemax zaprezentuje następujące premiery filmowe: "Kryptonim U.N.C.L.E." (2 lipca), "London Town" (9 lipca), "Magic Mike XXL" (16 lipca), "9. życie Louisa Draxa" (23 lipca), "Moos" (24 lipca), "Mój staż w Kanadzie" (30 lipca) oraz "Dyskont" (31 lipca).

Z kolei Cinemax2 pokaże takie premiery jak: "Zoologia" (1 lipca), "Hej" (2 lipca), "Rara" (8 lipca), "Znikający iluzjonista" (15 lipca), "Nieletnie amatorki" (22 lipca), "Uśpiona dziewczyna" (29 lipca),

Komentarze (1 - 2 z 2)

Lipiec na duży plus
 5  
Dr Sracz to muszę zobaczyć....reszta lipa.
 8