Łukasz Szewczyk16.06.2017 (20:25)21 komentarzy

"Mistrzowie remontu" w TLC. Para gejów z dzieckiem doradzi jak wyremontować dom, pokażą życie rodzinne

Dla Polaków może to być jeden z bardziej kontrowersyjnych programów tego lata. W serii "Mistrzowie remontu" para gejów nie tylko doradzi jak wyremontować dom, ale także pokaże swoje życie prywatne. Emisja na antenie TLC Polska.
"Mistrzowie remontu"
W nowym programie "Mistrzowie remontu" (oryginalna nazwa "Nate & Jeremiah by Design") dwóch projektantów wnętrz Nate Berkus i Jeremiah Brent spieszą na ratunek właścicielom domów, którzy zdecydowali się na remont i mają nie lada problem. Nie tylko nie zakończyli prac w terminie, ale też znacznie przekroczyli zaplanowany budżet. Wykorzystując swoje zdolności prowadzący zaprezentują jak sprytnie można odwrócić sytuację. Z pozoru finansowe studnie bez dna potrafią zamienić w prawdziwe dzieła sztuki wnętrzarskiej.
W nowej serii projektanci udzielą m.in.pomocy Brendzie i Scottowi, którzy praktycznie zamieszkali na placu budowy i w końcu musieli przerwać wszelkie prace remontowe. Zajrzą też do wymarzonego domu Grega i Rochelle, którym z kolei udało się wyremontować tylko kuchnię.

Jak zapowiada nadawca, nowy program to nie tylko porady, jakich błędów nie powinniśmy popełniać, aby nie zwariować podczas domowych remontów. Prowadzący, prywatnie para gejów, pokażą także, jak łączą pracę zawodową z życiem rodzinnym, w tym z wychowywaniem dziecka.


"Mistrzowie remontu" w niedziele o godz. 12.00 (od 25 czerwca 2017 roku) na antenie TLC Polska.
TLC

Komentarze (1 - 10 z 21)

sorki ja chyba jestem nietolerancyjny ci dwaj panowie to mi dyndaja ale dziecko sorki.....
 6  
ciekawe, który ma bielsze zęby?
 20  
DNO. Co oni promują to ja pier...
 7  
Nie będzie mi pe..dal mówił jak mam żyć.
 13  
Ciekawe co lepsze dwóch kochających się gejów, czy starzy kawalerowie, stare panny i rozwodniki jak czoło władzy w PIS, co dodatkowo nienawidzą wszystkich wokół
 17  
Straszne! Dobrze, że TLC ma śladową oglądalność.
 9  
Szykuje się fala nowych programów: ''Geje na złomowisku'', ''John i Alex łowią tuńczyka'',''Dwóch nago na Alasce", ''Salon gejowskich sukien ślubnych" itp. itd.Miłej zabawy.
 1  
To, to pestka. Oglądałem w TVN Style film o tym, jak biedna, biała studentka sprzedała niemowlę, dziewczynkę, dwóm Afroamerykanom. Pewnego razu jeden z nich pojechał do miasta, wtedy ten drugi uspokajał dziecię: Nie płacz, mamusia, czyli ten z wielką czarną brodą, zaraz wróci. Łzy lały mi się strumieniami!
 9  
Chociaż jestem tolerancyjny i nie mam nic przeciwko gejom, bo mam nawet kilku w gronie swoich znajomych i to całkiem spoko, to wychowaniu dzieci przez gejów mówię NIE.
 1  
O ironio,
piszecie komentarze w kraju, w którym faktycznym suwerenem jest gej, 2 czołowych urzędników jest gejami, komunii udzielają wam w większości geje, o rodzinie kazania mówią wam w większości geje, jeden z guru "prawackości" jest gejem, niemal 7 tyś par homo wychowuje dzieci praeter legem.....
Tradycyjnie - jak pokazały badania z 2004 - Polacy są : " tolerancyjni, ale...." = są narodem wyjątkowo nietolerancyjnym.
 8