Łukasz Szewczyk18.06.2017 (15:09)6 komentarzy

Eska Music Awards 2017 dla Chylińskiej, Bednarka, Margaret i C-BooLa

Rozdano muzyczne nagrody ESKA Music Awards 2017. Najwięcej, bo aż dwie statuetki, otrzymała Agnieszka Chylińska. Nagrody otrzymali także m.in. Kamil Bednarek, Margaret, C-BooL, Gromee oraz Ed Sheeran.
Eska Music Awards 2017 dla Chylińskiej, Bednarka, Margaret i C-BooLa
Agnieszka Chylińska została uznana za Najlepszą Artystkę. Dodatkowo za klip do piosenki "Królowa łez" otrzymała statuetkę ESKA TV Award dla Najlepszego Video. W sumie wokalistka ma na swoim koncie cztery "eskowe" nagrody. W 2010 r. została uhonorowana w kategorii Artystka Roku, natomiast 4 lata później otrzymała Nagrodę Specjalną za całokształt twórczości.
Wokalista reggae, kompozytor, autor tekstów oraz instrumentalista Kamil Bednarek został okrzyknięty Najlepszym Artystą. To jego druga statuetka w tej kategorii - pierwszą otrzymał w 2015 r.

Piosenka "Magic Symphony", którą wyprodukował C-BooL, otrzymała statuetkę za Najlepszy Hit. Rok wcześniej popularny didżej i producent zdobył nagrodę w tej samej kategorii za przebój "Never Go Away".

Nagroda eskaGO Award w kategorii Najlepszy Artysta w Sieci została przyznana Margaret. Wokalistka zdobyła do tej pory aż cztery statuetki ESKA Music Awards - w 2013 r. w kategorii Najlepsze Video, w 2015 r. w kategoriach: Najlepsza Artystka i Najlepszy Artysta w Sieci.

Gromee został uhonorowany ESKA Music Awards w kategorii Najlepszy DJ/ Producent. To pierwsza taka statuetka w karierze didżeja, producenta, remixera i autora tekstów.

Brytyjski wokalista, gitarzysta i autor tekstów Ed Sheeran - obecnie jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia, otrzymał Nagrodę Specjalną za całokształt twórczości.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Kto to jest ten Ce-Boola? Jakiś Dj co czy co?
 10  
Fajna gala tylko pytanie czemu tak wcześniej zawsze było pod koniec wakacji
 1  
tak DJ Grzegorz Cebula
 6  
Czemu ESKA TV sama nie pokazała tej imprezy na swoim kanałe?
Przecież kanał jest obecnie dostępny w każdym domu
 1  
Świetnie
 0  
Cebula to pikuś. Ten wytatuowany chłopak na pierwszym zdjęciu to chyba jest Chylińska.
 3