Łukasz Szewczyk19.06.2017 (12:42)7 komentarzy

3,7 mln widzów meczu Polska - Słowacja w Polsacie i Polsacie Sport

3,7 miliona widzów, to średnia łączna widownia dwóch anten meczu Polska - Słowacja podczas Mistrzostw Europy U-21, które od piątku rozgrywane są w Polsce. Nasza reprezentacja, uległa sąsiadom z południa 1:2.
Mistrzostwa Europy U-21
Podczas emisji spotkania Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych. Obie anteny w trakcie meczu osiągnęły udziały: 28% w grupie 4+ i 32% w grupie 16-49. Spotkanie komentowali Mateusz Borek i Tomasz Hajto.
Polacy po doskonałym początku i bramce strzelonej już w pierwszej minucie przez Patryka Lipskiego, z czasem oddali inicjatywę gościom i ostatecznie przegrali 1:2. W składzie Biało- Czerwonych znaleźli się młodzi piłkarze z pierwszej reprezentacji Adama Nawałki: Karol Linetty, Bartosz Kapustka czy Mariusz Stępiński.

Kolejne spotkanie grupowe reprezentacja Polski rozegra dziś ze Szwecją, a zmagania w pierwszej fazie zamknie meczem z Anglią 22 czerwca. Szanse na awans do półfinałów zachowamy tylko pod warunkiem wygranej. Początek transmisji dzisiejszego spotkania w Polsacie i Polsacie Sport o godzinie 20.00.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Jak na taki poziom gry to i tak nieźle.
 6  
Poziom gry poziomem gry, ale czasami liczą się emocje i to, że grają nasi. Pod tym względem Polsat bezbłędnie - a w dalszym ciągu jest szansa na dobry turniej dla naszej reprezentacji.
 5  
Woow... Piękny wynik polsatu. Niby tylko U-21, gdzie większość Polaków nawet połowy składu nie wymieni a tyle ludzi oglądało :) Szok! piłka nożna jest teraz na fali w naszym kraju!
 6  
powietrze im zeszło z kapcia ... tzn. z buta !!!! Słowacy mądrze zagrali i zasłużenie wygrali - tyle w temacie
 5  
haha, sytuacja w meczu ze Szwecją się powtarza !!!! mecz o "honor" z Anglią w czwartek iiii koniec marzeń Borka o medalu. Jeden plus Dorny, zrozumiał w końcu, że Kapustka jest bez formy i w ogóle nie powinien grać ani reklamować tego turnieju ...
kończąc powiem: brawo Szwedzi - brawo Polsat - brawo Wy !!!
 1  
JEBAĆ POLSAT I TU OBECNYCH NAGANIACZY
 4  
@ben2, WYPIERNICZAJ Z TEGO PORTALU!
johnyB - ten prawdziwy 19.06.2017 (23:14:54)
 1