Łukasz Szewczyk19.06.2017 (12:51)18 komentarzy

Sportklub HD, Cartoon Network HD i TNT HD w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, włączył do swojej oferty trzy nowe kanały HD - Sportklub HD, Cartoon Network HD i TNT HD. Łącznie w telewizji cyfrowej operatora dostępnych jest już 114 kanałów HD.
Sportklub HD, Cartoon Network HD i TNT HD w UPC Polska
Cartoon Network to jeden z popularniejszych kanałów telewizyjnych dla dzieci emitujący znane na całym świecie seriale animowane pełne humoru, akcji i przygód. Wśród największych przebojów stacji znajdują się: "Niesamowity świat Gumballa", "Ben 10: Omniverse", "Scooby-Doo! I Brygada Detektywów" i "Jeźdźcy smoków", "Pora na przygodę" oraz "Zwyczajny serial". Cartoon Network jest źródłem optymistycznych historii o przyjaźni i żartów.
Cartoon Network HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska zastąpił wersję SD i dostępny jest w dekoderach na pozycjach 670 (MediaBox) oraz 611 (Horizon). Kanał wchodzi w skład pakietów Select i Max.

TNT emituje największe hity filmowe oraz unikalne, własne produkcje serialowe, wśród których znajdują się znane tytuły takie jak: "Ostatni okręt", "Falling Skies" i "Z premedytacją" oraz nowe propozycje, w tym: "Public Morals", "Proof" i "Agent X". Kanał oferuje także wybór popularnych filmów studia Warner Bros. i innych hollywoodzkich wytwórni, autorstwa najlepszych reżyserów.

TNT HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska zastąpił wersję SD i dostępny jest w dekoderach na pozycjach 486 (MediaBox) oraz 206 (Horizon). Kanał wchodzi w skład pakietów Select i Max.

Sportklub to istniejący w Polsce od 2006 roku kanał należący do węgierskiego koncernu IKO Media Group. Na ofertę programową nadawcy składają się transmisje z najsilniejszych europejskich lig w piłce ręcznej (niemiecka Bundesliga i hiszpańska Liga ASOBAL), siatkówce (włoska Lega Pallavolo) oraz koszykówce (hiszpańska ACB i turecka BSL). Ofertę programową uzupełniają obszerne transmisje z austriackiej Bundesligi i Copa Libertadores - południowoamerykańskiego odpowiednika Ligi Mistrzów.

SportKlub HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska zastąpił wersję SD i dostępny jest w dekoderach na pozycjach 568 (MediaBox) oraz 513 (Horizon). Kanał wchodzi w skład pakietów Select i Max.

Komentarze (1 - 10 z 18)

NO I CO Z TEGO INNI TO MIELI 2 LATA TEMU,,,,MOZE DAJA COS KONKRETNEGO ZA CBS ,,,,,AMC HD,,,POLSAT DOKU HD,,HISTORY 2 HD---ZAMIENNIKI ZA SBC BYLOBY FAJNIE
 6  
Wkrótce także CNN International HD, BBC World News HD oraz RT HD.
W lipcu natomiast Echo24 HD oraz Polsat Doku HD.
 8  
Kanał SportKlub w HD nadaje od ok dwóch tygodni więc nie pisz głupot że Kanał jest wszędzie dostępny w HD i od dwóch lat.
 0  
Fajny żart
 1  
A kiedy AMC, FightBox, Polsat Sport Fight, Polsat Doku, H2, 2x2, Cbeebies, Nick HD, Golf Channel, Esport HD???? Oferta filmowa UPC bez universali to dno a znkaja za chwile jeszcze CBSy a oni nawet AMC nie dodali...
 9  
@ mynameis - Kanał AMC w UPC nie zobaczymy, bo ten kanał należy do tej samej firmy co kanały CBS.
 1  
Za moment bedzie H2 i VH1 classic
 3  
"Za moment bedzie H2 i VH1 classic"


Za moment tzn.kiedy??? Za rok? Dwa? :) Już te programy miały być X czasu temu...
 4  
I co z tego ? Ostatnio tez zapowiadali kolejne kanały do kasacji, a o nowych ani widu, ani słychu.
 3  
tak to prawda, za moment bedzie vh1 classic, polsat doku hd, h2 oraz pojdzie do likwidacji jeden muzyczny a zastapi go lifestylowy. To samo tyczy sie jednego cbs, dlatego upc wylacza wczesniej
 2