Łukasz Szewczyk21.06.2017 (12:49)31 komentarzy

TV Puls pokaże na żywo Mazurską Noc Kabaretową

To już pewne. Po kilkunastu latach Mazurska Noc Kabaretowa znika z anteny TVP2, która cieszyła się dużą popularnością widzów. Już wiadomo, że tegoroczną edycję pokaże na żywo TV Puls
Jerzy Kryszak
Mazurska Noc Kabaretowa to jedna z największych, najbardziej prestiżowych imprez rozrywkowych w Polsce. Od 18 lat gromadzi miliony widzów przed telewizorami i tysiące na widowni, stając się liderem na rynku letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce. Emisję na żywo z tegorocznej Mazurskiej Nocy Kabaretowej przeprowadzi w sobotę 8 lipca (od godz. 20.00) TV Puls.

- Mazurska Noc Kabaretowa idealnie wpisuje się w strategię Telewizji Puls - marki, która niesie moc emocji i rozrywki dla całej rodziny. Niezmiernie cieszymy się ze współpracy ze Stowarzyszeniem "PAKA", które od lat intensywnie promuje sztukę kabaretową. Najlepsze skecze, gwiazdy mazurskiej sceny oraz wysoka jakość widowiska - to wszystko czeka widzów TV Puls już 8 lipca - powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.
W sobotę 8 lipca na deskach amfiteatru w Mrągowie wystąpią m.in. Ani Mru-Mru, Artur Andrus, Jerzy Kryszak, Ireneusz Krosny, Kabaret pod Wyrwigroszem, Ewa Błachnio i Muzikanty, Katarzyna Pakosińska, Formacja Chatelet, Ciach, Jurki, Antoni Gorgoń Grucha oraz Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

Komentarze (1 - 10 z 31)

Brawo Dla Pulsa
 59  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Będzie więcej reklam niż programu jak to w Pulsie.
 32  
Ale cenzury nie będzie :)
 55  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Dramat jak ch... Reklama będzie goniła reklamę. Co skecz to przerwa, a i oglądalność mniejsza niż na TVP. Błąd organizatorów....
 48  
Pomijając kwestię reklam, bardziej zastanawia fakt, czy TV Puls podoła realizacji na żywo takiego wydarzenia.
 22  
Oto skutki cenzury prewencyjnej w pisowskiej tv. Stracą i na oglądalności i na reklamach.
 26  
TVPiśdzielec przegrywa wszystko co jest do przegrania, hahahahaha, dobrze im tak.
johnyB - ten prawdziwy 21.06.2017 (13:31:06)
 17  
Brawo Puls :) Na pewno będę oglądał.
 29  
No I fajnie trzeba dac szanse Pulsowi Puls bedzie mial Mazurska Noc Kabaretowa Polsat ma Koszalin .Troche czulem ze Polsat zrezygnuje z tej imprezy w koncu Sobot w sierpniu maja Kabaretobranie W Zielonej Gorze Swietokrzyska Noc Kabaretowa w Kielcach Plocka Noc Kabaretowa o raz Rybnik wiec Mragowo mogli sobie odpuscic.
 16  
A co to za telewizja???
 27