Łukasz Szewczyk21.06.2017 (12:49)31

TV Puls pokaże na żywo Mazurską Noc Kabaretową

To już pewne. Po kilkunastu latach Mazurska Noc Kabaretowa znika z anteny TVP2, która cieszyła się dużą popularnością widzów. Już wiadomo, że tegoroczną edycję pokaże na żywo TV Puls

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 31)

I jeszcze jedno ci co pisza ze beda reklamy co chwila znawcy Telewizji inaczej jest z emisja na zywo nie wierze By Puls puszczal reklamy np co 20minut to jest film czy nagrany program!!!
 7  
TVPiśdzielec przegrywa wszystko co jest do przegrania, hahahahaha, dobrze im tak.
Nie znasz tematu. Kurski postawił pewne warunki, powiedział o tym publicznie i dał czas na odp. Akurat tak się składa,ze żary ze smoleńska nie odpowiadają dużej części społeczeństwa. Oczywiście jest część która ryje się ze wszystkiego, ale tacy ludzie są w każdym narodzie. O tyle to dziwne,że w tym samolocie leciał cały przekrój polskiej sceny politycznej - "nasi","wasi" i ci bezpartyjni.
 15  
@johnyB: twój ból dupy mnie nie interesuje.
johnyB - ten prawdziwy 21.06.2017 (17:58:45)
 12  
@johnyB największe jaja i żarty ze Smoleńska robi Maciarewicz gdy ogłasza już kolejną wersję swoich spiskowych bredni. Ostatnio o bombie termobarycznej. Nie wspominając już o wersji że 3 osoby przeżyły.
Masz rację takiego kabarety i żartów ze Smoleńska ludzie mają dość.
 6  
No i bardzo dobrze! TV Puls jest w naziemnej telewizji cyfrowej oraz na wszystkich platformach satelitarnych to kto zechce może obejrzeć na spokojnie.
 5  
Po pierwsze BRAWA dla TV Puls- jak widać trzymają rękę na pulsie:) trafiła im się super gratka i błyskawicznie z niej skorzystali,brawo.

Pomijając kwestię reklam, bardziej zastanawia fakt, czy TV Puls podoła realizacji na żywo takiego wydarzenia.
Też mi to przyszło na myśl,ale są firmy zewnętrzne,które są w stanie zabezpieczyć odpowiednią obsługę techniczną,nawet jak by tym razem PULS miał dołożyć do interesu to w perspektywie może im się to opłacać.

Nie znasz tematu. Kurski postawił pewne warunki, powiedział o tym publicznie i dał czas na odp. Akurat tak się składa,ze żary ze smoleńska nie odpowiadają dużej części społeczeństwa. Oczywiście jest część która ryje się ze wszystkiego, ale tacy ludzie są w każdym narodzie. O tyle to dziwne,że w tym samolocie leciał cały przekrój polskiej sceny politycznej - "nasi","wasi" i ci bezpartyjni.
Oj ty niereformowalny PiSdzielcu- ty myślisz że jakiś Kur(ew)ski będzie decydował z czego mamy sie śmiać? kacze łajno to nie duża część społeczeństwa,ale ogólnie ok 15-18% i nie ta marna grupka będzie decydowała z czego można, nie można bądź nawet należy się śmiać!
Śmiać się będziemy z tego co jest śmieszne,niestety ostatnio także z tego co bywa żałosne a tych tematów najczęściej dostarcza PiSdzielstwo,które tak wychwalasz.
 0  
Posłuchaj stary cymbale,tu nie chodzi o przekonania polityczne,czy o cenzurę, tylko o moralność... Oczywiście można powiedzieć - każdy ma swoją, i pójść dalej. ale wg mnie są granice w żartowaniu o wszystkim. Ty oczywiście tych granic nie dostrzegasz, i tu mam nadzieję,że nie ze względu na wybitnie [email protected]#$ałą moralność, tylko z powodu przekonań politycznych.
 1  
W TV Puls?:D:D:D:D...szkoda że nie w Mango:D:D:D:D
 1  
/.../ są granice w żartowaniu o wszystkim. Ty oczywiście tych granic nie dostrzegasz, i tu mam nadzieję,że nie ze względu na wybitnie [email protected]#$ałą moralność, tylko z powodu przekonań politycznych.
Co ty nie powiesz!? nie znam granic! to się mylisz bo gdy słyszę o wykopkach Maciory,tylko po to by podbijać temat Smoleńska to wierz mi(na ile jesteś wierzący) że mnie jako polakowi z odrazy rzygać się chce a nie żartować a ty wręcz przeciwnie wciąż wierzysz temu ścierwu i klaszczesz całej PiSdzielczej hołocie,która żyje tylko dzięki tym których dosięgnął tak straszliwy los. a teraz po śmierci nie daje sie im spokoju by takie PiSowskie ścierwa mogły się przy korycie rozpychać, jeśli w żartach ktoś podnosi ten temat to tylko w kontekście działań tych PiSowskich szui a nie z ofiar katastrofy.
 1  
@locky: śmieszny jesteś, zobaczymy co powiesz, jak Mazurska Noc Kabaretowa pokona oglądalnością twoje ukochane kanały: TVP1 i TVP2. :D :D :D
johnyB - ten prawdziwy 22.06.2017 (12:32:06)
 0