Łukasz Szewczyk26.06.2017 (17:33)18

Premier rządu i szef PiS w obronie Radia Maryja. "Wolność katolickich mediów zagrożona"

"W naszej Ojczyźnie wolność katolickich mediów jest bardzo poważnie zagrożona" - napisano w petycji do papieża Franciszka w obronie Radia Maryja i o. Tadeusza Rydzyk. Petycję podpisało wielu posłów PiS z premier Beatą Szydło na czele.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 18)

Gdzie lista z podpisami?
Rozliczymy...
 32  
Buhahahahaa,a gdzie ten Bóg ktory usmiercil brata kurdupla kociarza??? Rzenada, pis to juz powinien dawno wyladowac w piekle, jesli istnieje
 19  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
"Dodatkowo media ojca Rydzyka m.in. podpowiadają słuchaczom na kogo i jak głosować podczas wyborów. "

To tak jak w tvnach, tylko w drugą stronę. Do tego ten medialny gigant ma więcej kanałów, przez co dociera do większej liczby potencjalnych jeleni.. ups.. przepraszam, "lemingów" ;)
 32  
Raczej grozi im utrata pieniążków, więc trzeba coś zrobić, żeby grunt nie walił się pod nogami Ojcu Dyrektorowi. :D :D :D
johnyB - ten prawdziwy 26.06.2017 (18:33:16)
 42  
Gdy Gliński dał Środzie milion zł dotacji, nie wiadomo na co, to jakoś nikt nie rozpaczał.
 16  
Widzisz i nie grzmisz
 21  
Straszne. Nasz ukochany Wielki Nieinternowany przywódca jednak dostrzegł w swej boskiej mądrości niebezpieczeństwo i uświadomił Franciszka. Matka Broszka też zauważyła to niebezpieczeństwo i choć mogła się nie wahać i użyć swojego Tymka, to wolała się zwrócić do Franka.
Teraz ten szybko winien rzucić jakąś anatemę na tych lewaków i "peło" oraz przeznaczyć świętopetrze na dofinansowanie biednego, jedynego prawdziwego Radyja.
 21  
Opozycja nie mając żadnej władzy zamyka nie swoją telewizję. Legalny RZĄD Rzeczpospolitej Polski nie może nic z tym zrobić. Dobrze że jesteśmy podlegli Watykanowi - na pewno Jego Eminecja sprawę załatwi jak należy.
 12  
hahahahha,przecie to wysłannik szatana,po co bierze nasze pieniądze i emerytów/rencistów,biznesy kiepsko stoją chyba to naciąga wiernych.......
 10  
Ale zaraz rządzi PIS, to przed jim oni chcą bronić przetrwam, przed samymi sibą?
Rządziło PO były marsza w obronie. Rządzi PIS są listy do Papieża. Pogubił się ten lepszy sort.
 17