Łukasz Szewczyk26.06.2017 (18:12)3 komentarze

Wojtkowiak dyrektorem programowym Radia Eska. "Będziemy się zmieniać, stawiamy na luz"

Olgierd Wojtkowiak objął stanowisko dyrektora programowego sieci Radia ESKA i będzie łączył nowe obowiązki z dotychczasową funkcją dyrektora muzycznego.
- Eska będzie się zmieniać. Wraz ze startem letniej ramówki wprowadziliśmy nową oprawę i nowy układ pasm: poranny program trwa godzinę dłużej czyli do 10, radiowy drive time startuje o 16, a ImprESKA w wakacyjnym wydaniu zaczyna się już o 19. Wkrótce zaprosimy słuchaczy do zupełnie nowej wakacyjnej zabawy. Stawiamy na luz, dobrą energię i przede wszystkim eskową muzykę, którą prezentować będziemy pod hasłem "Najlepsze Hity Na Lato" - mówi Olgierd Wojtkowiak, dyrektor programowy Radia ESKA.
Olgierd Wojtkowiak / Fot. materiały prasowe
Olgierd Wojtkowiak / Fot. materiały prasowe
Olgierd Wojtkowiak związany jest z radiem od 1993 roku. Zaczynał w szczecińskim Radiu ABC, gdzie pracował najpierw jako DJ, a następnie także jako szef muzyczny. W 2003 roku rozpoczął pracę w Grupie Radiowej Time jako szef muzyczny projektu Gold FM. Do Radia Eska trafił w 2005 roku do działu programującego muzykę sieci. W styczniu 2009 roku został dyrektorem muzycznym sieci Radia ESKA, a od października 2014 był również zastępcą dyr. programowego.

Komentarze (1 - 3 z 3)

ramówka na wakacje koszmarna. Wrzuć na Luz nie będzie, Muzyką się żyje nie będzie, Global Listy nie będzie... faktycznie, rozwijają się..
 3  
jebany komercyjny syf
 1  
plus kończą program na żywo o 23.
 2