Łukasz Szewczyk26.06.2017 (22:16)37

NC+ o stracie Ligi Mistrzów: Środowe mecze zobaczycie w Polsacie, walczymy o nowe prawa

Po tym jak Polsat oficjalnie poinformował o pozyskaniu praw do Ligi Mistrzów, satelitarna platforma nc+ wydała oświadczenie, w którym obiecuje abonentom nowe prawa sportowe i pociesza, że wybrane mecze Ligi Mistrzów będzie można oglądać w otwartym Polsacie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 37)

No od nowego sezonu Mistrzostwa w Szachach będą w NC+ na wylacznosc :)
 17  
Ponoc nc minus stara sie o prawa do LM w bierkach i w dominie:)))
 12  
zapomniałeś o LM w cymbergaja
 11  
Od czasu połączenia Cyfry z n i powstania nc+, jest tylko gorzej. ITI neovision niszczy tę platformę, z praw piłkarskich zostało już niewiele.
 15  
Napewno będzie taniej w Polsacie, nawet przy seasoon passie za 99zl za sezon!
 5  
Sposob w jaki jest zarzadzana nc+ wpla o pomste do nieba. Dawno nie bylo tak wszechstronnie nieutalentowanego ignoranta jak obecny prezes. Doslownie anty Midas. Czego sienie tknie to zamienia w chaos. Czlowiek chodzaca porazka. Gosc spusci ta platformę na samo dno. Nie ma zadnego pomyslu ani strategii. Potrafi tylko przegrywac. Chodzaca francuska porazka.
 18  
ciekawe o jakie prawa chca zawalczyc.teraz tylko o polską i angielską. czołowe ligi europy mają jedenastki. mogą powalczyć o lige europy ale to drugi sort przy LM. jest liga szwedzka, norweska, słowacka, czeska, austriacka. jakie ligi taki premium.
myślę ze to tylko takie gadanie by coś powiedzieć a dalej bada koniki patataj i regaty.
 8  
"Chcemy jednocześnie podkreślić, że platforma nc+ wykorzystała wszystkie dostępne możliwości w ramach starań o zabezpieczenie tych ważnych praw. Niestety, musimy w zrównoważony sposób podchodzić do rosnących cen za prawa do transmisji sportowych, ABY W PRZYSZŁOŚCI ROZWINĄĆ platformę nc+ z korzyścią dla naszych konsumentów i pracowników."

.... chyba raczej zwinąć. Za kilka lat będą tylko wpisem na Wikipedii.
 15  
Co jest do przejęcia - liga portugalska,English Football League | 2. liga angielska,FA Cup | Puchar Anglii,English League Cup | Puchar Ligi angielskiej i jak się nie mylę to Francuzka i Włoska
 6  
Zobaczycie że będą pokazywać Bundeslige ten mecz o 18:30 taki efekt wow
 2