Łukasz Szewczyk28.06.2017 (18:42)6 komentarzy

Przebojowe Lato Radia Zet ponownie w Polsacie

Nadchodzi "Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu". Już w niedzielę (9 lipca 2017 roku) na plaży w Kołobrzegu odbędzie się jedna z większych muzycznych imprez tego lata. Gwiazda koncertu będzie Mans Zelmerlow, na scenie zobaczymy także plejadę gwiazd polskiej muzyki.
Mans Zelmerlow
na letnim koncercie w Kołobrzegu.
Na plaży w Kołobrzegu odbędzie się jedna z największych muzycznych imprez tego lata. Radio Zet i Telewizja Polsat zapraszają na koncert, na którym swoje przeboje zaprezentują topowi polscy artyści. Usłyszymy też jednego z czołowych szwedzkich wokalistów - zwycięzcę drugiej edycji szwedzkiego Idola i 60. Konkursu Piosenki Eurowizji - Mansa Zelmerlowa.

Obok niego na scenie pojawią się: Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Sarsa, Urszula, Kasia Cerekwicka, Natalia Szroeder, Gromee z Mahan Moin, Red Lips oraz finalistka programu "Idol" - Karolina Artymowicz. Podczas koncertu zostanie ogłoszony zwycięzca plebiscytu na "Najlepszy letni przebój 2017", wybrany w głosowaniu słuchaczy Radia ZET , a w konkursie SMS widzowie będą mogli wygrać samochód.

Gospodarzami wieczoru będą Agnieszka Kołodziejska (Radio ZET) oraz Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Dowbor z Polsatu. Niespodzianki dla widzów przygotuje też Kamil Nosel.

Transmisja koncertu "Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu" z Kołobrzegu w niedzielę (9 lipca 2017 roku) od godziny 20.05 na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Super. Kolejna świetna impreza. Polsat dominuje pod tym względem w wakacje.
 4  
Czyli to samo co miesiąc temu w Sopocie, pewnie nawet te same piosenki zagrają :D
 0  
Kolejny fajny koncert w Polsacie. Chyba najbardziej rozrywkowy kanał na ten moment :)
 4  
Lepiej puszczać na żywo koncerty jak powtórki dlaczego ja albo innych gówien
 0  
Jestem ciekawy czy będą pokazywać komentarze z FB i zdjęcia jak w poprzednich latach, zajebista sprawa
 1  
RMF najlepsza muzyka i już
 2