Łukasz Szewczyk04.07.2017 (15:21)6 komentarzy

Zoom TV na czele nowych kanałów naziemnej TV. Hitami "Wiedźmy" i "Sąsiad mój wróg"

Kanał Zoom TV czerwiec 2017 roku zakończył najlepszym wynikiem oglądalności wśród wszystkich nowych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T).
ZOOM TV
W czerwcu 2017 roku kanał Zoom TV osiągnął 0,27% udziału w rynku telewizyjnym (Grupa 4+), co jest najlepszym wynikiem wśród wszystkich nowych kanałów naziemnych nadających z multipleksu ósmego (MUX-8). Dla porównania: Metro TV (0,24 proc.), Nowa TV (0,22 proc.) oraz WP TV (0,15 proc.)

- Szczegółowa analiza wyników pokazuje, że oferta programowa Zoom TV ma duży potencjał budowy widowni. Kanał rósłby jeszcze szybciej, gdyby MUX-8 pokrywał swoim zasięgiem większą powierzchnię kraju, a widzowie przestroili swoje telewizory lub dekodery do jego odbioru. Jestem przekonana, że do dalszego wzrostu wyników Zoom TV przyczynią się nowości programowe, które szykujemy na jesień - komentuje Ewa Michalska, Prezes Zarządu spółki Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o., nadawcy Zoom TV.
W grupie komercyjnej (16-49 lat) kanał Zoom TV osiągnął 0,24% udziału w rynku, co jest rekordem kanału. Stacja w tej grupie wyprzedziła Nowa TV (0,22 proc.) oraz WP TV (0,18 proc.), ale znalazła się tuż za Metro TV (27 proc.).

Hitami ramówki Zoom TV są m.in. serial "Wiedźmy" i seria dokumentalna "Sąsiad mój wróg". Kanał stale wprowadza do oferty programowej kolejne nowości, ostatnio m.in. program wnętrzarski "Klucz do serca" z Danielem Wielebą w roli prowadzącego.

Komentarze (1 - 6 z 6)

To nie takie proste przestroić telewizor, w moim przypadku trzeba nowej anteny. MUX 8 nie powala swoją ofertą aby te wszystkie zabiegi były tego warte.
 6  
To nie takie proste przestroić telewizor, w moim przypadku trzeba nowej anteny. MUX 8 nie powala swoją ofertą aby te wszystkie zabiegi były tego warte.
No to kup sobie nową antenę. U mnie też był problem z MUX-8 przez antenę. Miałem jeszcze starą z analogu, ale nie miałem czasu i chęci zmieniać, ale w końcu zmieniłem i jest OK. Zapłaciłem niewiele 32 zł za taką antenę.
 1  
takie "rewelacyjne" wyniki ocierają się o błąd statystyczny!jaki sens jest nadawania takich kanałów i blokowanie przez nie miejsca na mux.A dlaczego widzowie nie przestrajają tv czy nie zakładają anten? BO NIE MA PO CO!dajcie atrakcyjny kontent to od razu będą wyszukiwali.Najśmieszniejsze , że WP.TV jedzie na tym samym wózku (muxie) ale na próżno szukać w programie telewizyjnym stacji naziemnych na WP.pl innych stacji z mux-8!
 7  
A dlaczego widzowie nie przestrajają tv czy nie zakładają anten? BO NIE MA PO CO!
Bo nie ma promocji, spora grupa widzów nie ma świadomości że w tym paśmie coś jest nadawane.
A co tego czy nie ma co oglądać, to bym polemizował. Zawartość kanałów, to nic innego jak kontent z kanałów za które widzowie płacą w platformach, Discovery, BBC, TLC, Domo.... itp.
 6  
Ciekawe co ma to grupa ZPR, inwestująca grubą kasę na ściągnięcie upadłych gwiazdek TVP. Brawo Zoom TV
 3  
najpierw trzeba spytać
kto już słyszał o tych nowych kanałach?
czy przypadkiem nie posłuchali i nie pozdejmowali anten od analogowej tv (bo niektórzy zdejmowali jak wchodziły MUX1,2,3 i teraz mają problem)
 4