Łukasz Szewczyk06.07.2017 (17:48)26 komentarzy

Koncert dla Aleppo w TVP1. Na scenie Kowalska, Piekarczyk, Maleo, Steczkowska

W niedzielę (9 lipca 2017 roku) TVP1 pokaże charytatywny koncert "Co może przynieść nowy dzień". Jest to muzyczne widowisko i gest solidarności z mieszkańcami Aleppo. W koncercie wystąpią m.in. Kasia Kowalska, Sebastian Karpiel-Bułecka, Marek Piekarczyk, Ray Wilson, zespół BEME, Maleo, Magda Steczkowska, Milo Kurtis
Koncert iTV
Zniszczone miasto i ludzie, którzy stracili nadzieję. Brutalna wojna, strach i życie w ruinach, to rzeczywistość mieszkańców Aleppo. Syryjczycy, po ucieczce przed wojną i nalotami, powoli próbują wrócić do normalności. Jednak ich sytuacja jest bardzo trudna, dlatego tak ważne jest wsparcie finansowe. Z myślą o nich, w niedzielny wieczór, widzowie TVP1 obejrzą wyjątkowy charytatywny koncert, podczas którego za pomocą SMS można będzie przekazać konkretną kwotę na pomoc dla obywateli Aleppo. Zebrane pieniądze zasilą Caritas prowadzący działalność w Syrii, a mieszkańcy miasta otrzymają potrzebne im artykuły: żywność, wodę, leki, ciepłe koce.
Koncert jest imprezą zainspirowaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a towarzyszącą 41. Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO, poświęconej głównie kwestiom odbudowy Aleppo.

Wydarzenie muzyczne w Krakowie poprowadzą Magda Steczkowska i Grzegorz Miśtal.

Emisja koncertu "Co może przynieść nowy dzień" w niedzielę (9 lipca 2017 roku) o godz. 22:00 na antenie TVP1.

Komentarze (1 - 10 z 26)

SAME KONCERTY NIE POMOGA. TU TRZEBA KONKRETNYCH DZIALAN TJ. PRZYJECIE UCHODZCOW W LICZBIE, DO KTOREJ ZOBOWIAZAL SIE POPRZEDNI RZAD. BO W INNYM PRZYPADKU TO JEST ZAGLUSZANIE SUMIENIA.
Arkadiusz Pieńkowski 6.07.2017 (23:10:08)
 15  
Jestem za przyjmowaniem uchodźców do naszego kraju.
 16  
To sobie przyjmujcie ich do siebie do domu idioci. Wy chcecie uchodźców a ja nie chce zamachów. Nie rozumiem jak można być tak ograniczonym umysłowo i nie widzieć tego, co dzieje sie na świecie...
 10  
prosze sobie przyjac ich do domu a nie zawracac gitary inny, którzy ich nie chcac.
 2  
Liczba minusów pod Twoim wpisem potwierdza, że stało się z Polakami coś złego. Albo są gremialnie podli, i gotowi są poświęcić elementarną przyzwoitość, byle nie pomóc ludziom uciekającym przed wojną, albo gremialnie głupi, i uwierzyli w sekretny plan ;islamizacji' realizowany przez demonicznych PP. Angelę Merkel & George Sorosa.
 1  
Takie mamy społeczeństwo, tzw. "ciemny lud" który kupił bajeczki serwowane przez wybrańców narodu.
Katolicyzm na pokaz a bliźniemu bi sztylet wbili w plecy.
W zamachach w Europie nie uczestniczył żaden uchodźca, tylko dzieci, lub wnuki rodzi mieszkające w swoich krajach od pokoleń.
Wśród Polaków jest także dużo morderców, proponuję zamknąć dla zasady przed nami granice i wydalić wszystkich pracujących poza nią do kraju ;)
Taki to prymitywny sposób myślenia prezentują zwolennicy wybrańców narodu.

Przypomnijmy sobie jakie były argumentu słońca narodu, kiedy zamachów jeszcze nie było, że będą przywozić do nas, pasożyty i pierotniaki :lol
 1  
@naprawdę lemingi jesteście beznadziejni...to pobierzcie sobie do domów po jednym z nich skoro jesteście tacy miłosierni.Zachód ma już ich serdecznie dosyć.Kradzieże,rozboje stały się tam na porządku dziennym. Mój syn pojechał do Włoch na wycieczkę i ciapaci okradli im na dzień dobry busa.Ale dla was liczy się tylko poprawność polityczna i dyrektywy z Brukseli- jesteście żałośni.
 4  
To ty jesteś żałosny jeśli incydentalne przypadki utożsamiasz z ogółem społeczeństwa. Moją córkę okradli Polacy na placu targowym, wyrywając jej torebkę. Jaki wniosek z tego mogę wysnuć?
 2  
To nie jest żaden incydent,to stało się tam już normą.Za dużo chłopie oglądasz i czytasz bzdur,które przekazują antypolskie media.Ale lemingi takie jak ty są niereformalne:jak leci gówno,to mówią że deszcz pada.
 2  
Normą są także kradzieże, rozboje i morderstwa Polaków na Polakach. Za dużo czytasz i oglądasz bzdur które Ci przekazują rosyjskie media. Ale pisowcy tacy jak Ty są niereformowalne, nikt im nie będzie mówił że białe jest białe a czarne jest czarne ;)
 2