Łukasz Szewczyk10.07.2017 (14:56)7 komentarzy

Nowe kanały BBC i najlepsze fragmenty "Top Gear" w Ipli

Oferta platformy Ipla została wzbogacona o kanały z portfolio BBC Worldwide - skierowany do mężczyzn BBC Brit, odkrywający tajemnice ludzkości, Ziemi i kosmosu BBC Earth oraz przygotowywany z myślą o najmłodszych - CBeebies. Dodatkowo, abonenci IPLI otrzymali dostęp do najlepszych fragmentów dwóch serii "Top Gear".
ipla
Pierwszy z kanałów od BBC Worldwide, który w ostatnim czasie dołączył do listy ponad 80 kanałów w IPLI, to BBC Brit o profilu rozrywkowym adresowany przede wszystkim do mężczyzn, którzy znajdą na nim mnóstwo motoryzacji i samochodów, a także programy dokumentalne i naukowe. Kanał łączy wiedzę fachową z rozrywką, fakty z zabawą, rzeczy poważne z niepoważnymi. W BBC Brit obejrzymy m.in. przekrój odcinków kultowego "Top Gear" ze wszystkich sezonów, programy "Dynamo - magia od A do Z" i "W pogoni za przestępcami" oraz popularne filmy dokumentalne emitowane o północy. BBC Brit dołączył do pakietów IPLA ROZRYWKA i IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA (pakiet dla abonentów Cyfrowego Polsatu i sieci Plus).
W ofercie IPLI znalazł się także BBC Earth - kanał skierowany do rodzin i ludzi ciekawych świata. Stacja z fascynacją przygląda się ludzkości, przybliża widzom piękno naszej planety i niezbadanych przestrzeni kosmosu. Widzowie mogą spodziewać się tu takich programów jak: "Laboratorium ludzkich zachowań", "Trening na końcu świata" oraz najpopularniejszych dokumentów Davida Attenborough tj. "Planeta Ziemia 2". BBC Earth znalazł się w pakiecie IPLA WIEDZA I NEWS oraz IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA (dla abonentów Cyfrowego Polsatu i sieci Plus).

Trzecia propozycja to CBeebies, kanał pełen barw, opowieści, odkryć i śmiechu, który pomaga dzieciom rozwijać wyobraźnię oraz uczyć się przyjemnie spędzając czas. Najmłodsi widzowie zobaczą tu: "Sarę i Kaczorka", "Teletubisie", "Odlotowców - Go Jetters" oraz "Hej, Duggee!". CBeebies znalazł się w pakiecie IPLA DZIECI.

Najciekawsze fragmenty dwóch serii "Top Gear"
"Top Gear" to show, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten najpopularniejszy program motoryzacyjny na świecie od lat wzbudza wielkie emocje, także ze względu na niepokornych byłych prowadzących - Jeremiego Clarksona, Jamesa Maya i Richarda Hammonda. I chociaż ta trójka odeszła z programu, kolejne odcinki z nową ekipą: Matt LeBlanc, Rory Reid i Chris Harris, dostarczają widzom równie wielu wrażeń. "Top Gear" to nadal recenzje i testy aut z najwyższych i tych bliższych ziemi półek, nowości ze świata motoryzacji, szaleńcze wyzwania stawiane prowadzącym oraz mnóstwo dymu z opon i ryku silników. W IPLI można oglądać najlepsze fragmenty z serii 22 - jeszcze z Clarksonem - oraz odcinki z sezonu 23 (2016/2017) z nowymi prowadzącymi show. "Top Gear" jest dostępny w pakietach: IPLA ROZRYWKA oraz IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA (dla abonentów Cyfrowego Polsatu i sieci Plus).

Komentarze (1 - 7 z 7)

Te kanału już są od dłuższego czasu w Ipli, brakuje z grupy BBC kanałów BBC Lifestyle oraz BBC HD do pełnego pakietu z BBC
 5  
Wspomniane kanały są dostępne w ipla od kilku miesięcy.
 3  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
jebać ipla i kroka bankruta, oraz media2, szmaciarzy zajebanych
 1  
Ogólnie, Ipla fajnie się prezentuje, jest praktycznie wszystko to co można w CP oglądać. Mnie szczególnie sport cieszy.
 0  
Wg mnie też fajnie, że do Ipli coraz więcej programów jest dodawanych. Ja często korzystam z oferty więc dla mnie im więcej programów tym lepiej.
 0  
Co do ipli, to nie tylko ilość, ale i atrakcyjność tych materiałów/transmisji/kanałów jest ważna. Praktycznie wszystko co jest najciekawsze w CP można zobaczyć też przez iplę.
 0  
Ipla to bardzo fajny player. Duży progres zrobiła przez ostatnie lata... Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba CP jest teraz właścicielem - świetną robotę odwalili!
 0