Łukasz Szewczyk13.07.2017 (14:07)4 komentarze

Ipla na telewizorach Toshiba, Hitachi, Telefunken i JVC

Użytkownicy telewizorów Smart TV Toshiba, Hitachi, Telefunken i JVC mogą korzystać z materiałów dostępnych za pośrednictwem aplikacji telewizji internetowej IPLA. Wśród proponowanych treści znalazły się popularne seriale i programy rozrywkowe Telewizji Polsat, bajki dla najmłodszych oraz wydarzenia sportowe.
Ipla
IPLA wychodzi naprzeciw potrzebom rynku. Teraz także użytkownicy telewizorów Smart TV marki Toshiba, Hitachi, Telefunken i JVC mogą korzystać z aplikacji IPLA, największej telewizji internetowej z szeroką ofertą treści. Widzowie znajdą w niej tysiące godzin rozrywki dostępnej za darmo. Dawkę relaksu zapewnią kultowe seriale, popularne programy rozrywkowe, wydarzenia sportowe, festiwale, koncerty, talk-show i programy przyrodnicze, jak również programy informacyjne, publicystyczne i ekonomiczne. IPLA nie zapomniała także o najmłodszych widzach, którzy mogą cieszyć się bezpiecznymi i dostosowanymi do ich wieku bajkami i serialami.
Wśród bezpłatnych materiałów dostępnych na telewizorach Toshiba, Hitachi, Telefunken i JVC dostępne są m.in.: Znane i lubiane seriale i programy rozrywkowe Telewizji Polsat, w tym: "Przyjaciółki", "Niania w wielkim mieście", "Daleko od noszy - Reanimacja", "Ameryka marzeń", "Świat według Kiepskich", "Pierwsza miłość", "Zdrady", "Trudne sprawy", "Pielęgniarki", "Dlaczego ja?", "Ewa gotuje", "Na ratunek 112", "Rinke za kratami", "Nasz nowy dom", "Kabaret na żywo", "Gliniarze" i wiele innych. Przygotowane z myślą o najmłodszych bajki, a wśród nich: "Nowe przygody Misia Uszatka", "Opowiadania Muminków", "Parauszek i przyjaciele" czy "Baśniowa kolekcja".

Właściciele telewizorów Toshiba, Hitach, Telefunken i JVC mogą skorzystać z pakietu IPLA EXTRA umożliwiającego oglądanie wszystkich materiałów bez reklam. Cena pakietu to 4,90 zł/mies., a dzięki promocji można go przetestować przez pierwszych 14 dni za darmo.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Żałosne jest to, że nie posiadają aplikacji na konsole i zlewają ludzi ciepłym moczem.
 1  
Aplikacja wielokrotnie nagradzana aż dziw bierze za co. Jakość tylko 720p i to po odpowiedniej zapłacie. Ciekawej treści co raz mniej. Za pozbycie się reklam każą płacić. Ja wybrałem tę opcje ponieważ nie toleruje reklam. To akurat mi odpowiada. Aplikacja która nie pamięta w którym momencie przerwało się oglądanie.Praktycznie na każdym urządzeniu inny wygląd. Na TV LG inna a na Blu Ray Sony jeszcze inna. Ogólnie nie jest to aplikacja godna aż takiej uwagi. Przeciętna.
 2  
teraz jeszcze zostały aplikacje na Rubin'y i Szmaragd'y, w końcu jakość obrazu na ipli jest właśnie porównywalna do wyżej wymienionych odbiorników.
 0  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
zajebany portal media 2 popiera u-beka kroka,chama i oszusta, oraz naciągacza i obecnie bankruta
 0