Łukasz Szewczyk17.07.2017 (12:34)brak komentarzy

MiniMini+ z nową aplikacją dla młodych widzów

Rybka MiniMini z myślą o najmłodszych fanach przygotowała niespodziankę. Od teraz każde dziecko będzie miało możliwość wspólnej zabawy z Rybką w aplikacji mobilnej "Wodny świat Rybki MiniMini".
MiniMini+ z nową aplikacją dla młodych widzów
W strefie dziecka, maluchy będą mogły wcielić się w rolę troskliwego opiekuna Rybki oraz zapewnić jej regularne zabawy, kąpiele, posiłki i drzemki. Dostępne w aplikacji minigry pozwalają zdobywać kolejne poziomy i rozgwiazdy - specjalne punkty, dzięki którym będzie można zyskać m.in. ubranka, jedzenie, kolorowe gąbki do kąpieli.
Z myślą o opiekunach, Rybka MiniMini przygotowała specjalną strefę rodzica. Znajdą się tam informacje m.in. o przyszłych wydarzeniach, nowościach programowych i konkursach dla najmłodszych. Będzie również możliwość zapoznania się z bogatą ofertą stacji MiniMini+ i aplikacji nc+GO.

Zamieszczone w aplikacji MiniMini+ minigry są zaprojektowane tak, by m.in. rozwijać u dzieci zdolności manualne dzięki kolorowance i wyobraźnię podczas układania puzzli, ćwiczyć pamięć za pomocą pamiętaczka i liczenie podczas zabawy z cyframi, a także budować świadomość ekologiczną w minigierce o sprzątaniu dna oceanu.

Dodatkowo dzieci będą mogły oglądać w aplikacji wybrane jingle, zwiastuny i odcinki autorskich programów MiniMini+.

Aplikacja "Wodny świat Rybki MiniMini" jest dostępna dla wszystkich urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android i iOS. Można ją bezpłatnie pobrać ze sklepów Google Play oraz App Store.