Łukasz Szewczyk17.07.2017 (14:20)1 komentarz

Ostatni sezon "Halt and Catch Fire" od września na antenie AMC

Kanał AMC ogłasza polską premierę ostatniego, czwartego sezonu serialu "Halt and Catch Fire". Produkcja przedstawia świat technologii i narodziny internetu w latach 80. i na początku lat 90.
"Halt and Catch Fire 4"
Pierwszy odcinek ostatniego już sezonu serialu produkcji AMC "Halt and Catch Fire", zostanie wyemitowany w czwartek 28 września o godz. 21:00 na kanale AMC.
W ostatnim sezonie bohaterowie serialu będą pilotować początki internetu i przeglądarek internetowych oraz rozmyślać o swoim życiu, zarówno osobistym jak i zawodowym,
a konkurencyjny rynek świata technologii będzie nadal wpływał na ich relacje i niekiedy je komplikował.

- Halt and Catch Fire" to wyjątkowy, uznany przez krytyków i uwielbiany przez fanów serial. Bardzo się cieszymy, że już wkrótce widzowie będą mogli zobaczyć 4. i zarazem ostatni sezon tej niezwykłej produkcji, która podkreśla zaangażowanie AMC w oryginalny kontent bogaty w najwyższej jakości fabułę i grę aktorską - mówi Harold Gronenthal, EVP of Programming and Operations, AMC and SundanceTV Global

- Sześć lat temu stacja AMC postawiła na projekt stworzony z pasji oraz na dwóch nikomu nieznanych facetów, którzy za nim stali. W rezultacie dano nam możliwość wyruszenia
w kreatywną podróż życia i opowiedzenia historii, która przez cztery sezony stała się czymś więcej niż sumą poszczególnych z nich
- powiedzieli współtwórcy i producenci wykonawczy Christopher Cantwell i Christopher C. Rogers. - Zasadniczo "Halt and Catch Fire" pokazuje jak ludzie angażują całych siebie w tworzone przez siebie rzeczy. Poza wyjątkową obsadą, scenarzystami, producentami i partnerami telewizyjnymi, jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, że możemy podzielić się z widzami dziesięcioma, ostatnimi już, odcinkami, które wszyscy razem stworzyliśmy.

W serialu występują: Lee Pace jako Joe MacMillan, Mackenzie Davis jako Cameron Howe, Scoot McNairy jako Gordon Clark, Kerry Bishé jako Donna Clark i Toby Huss jako John Bosworth.

Stacja AMC ogłosiła ostatnio, że w ostatnim sezonie "Halt and Catch Fire" pojawi się aktorka Anna Chlumsky ("Veep"). Jako Główny Ontolog - Dr. Katie Herman - Chlumsky odegra kluczową rolę w działaniach biznesowych w 4. sezonie serialu.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Hmm ale najpierw by wypadało AMC wyemitować od początku ten serial bo z tego co pamietam to nie było tego serialu wcześniej na żadnym kanale.
 0