Łukasz Szewczyk17.07.2017 (14:38)1 komentarz

"Częstotliwość", "Grimm 3" i "Profil 7" - serialowy sierpień w AXN

W sierpniu Raimy Sullivan nawiąże kontakt ze swoim zmarłym 10 lat wcześniej ojcem i razem zaczną rozwiązywać sprawy zagadkowych morderstw w nowym serialu "Częstotliwość". Dodatkowo AXN pokaże nowe odcinki serialu "Grimm" oraz serialu kryminalnego "Profil".
"Częstotliwość"
"Częstotliwość" to historia Raimy Sullivan - policjantki, która w 2016 roku przez stare radio kontaktuje się ze swoim zmarłym w 1996 roku ojcem, Frankiem. Kiedy Raimy próbuje wpłynąć na przeszłość i uratować mu życie, wywołuje "efekt motyla" i zmienia teraźniejszość w nieprzewidziany sposób. Żeby naprawić spowodowane szkody, musi wyjaśnić sprawę morderstwa sprzed lat, współpracując ze swoim ojcem z przeszłości.
Premiera serialu "Częstotliwość" 3 sierpnia o godz. 21.00 w AXN. Kolejne odcinki w czwartki o godz. 21.00.

Z kolei "Grimm" to serial o detektywie Nicku Burkhardcie (David Giuntoli), który wiedzie ułożone życie u boku swojej ukochanej, Juliette (Bitsie Tulloch). Jego świat wywraca się do góry nogami, gdy Nick zaczyna widzieć...potwory. Jego umierająca ciotka Marie (Kate Burton) wyjawia mu rodzinny sekret - członkowie ich rodu posiadają zdolność rozpoznawania bestii, które ukrywają się pod postaciami zwykłych ludzi. Rodzina walczy z nimi od pokoleń. Jedyną osobą, na której Nick może polegać w nowej sytuacji jest Monroe (Silas Weir Mitchell), który wprowadza go w tajemnice nadprzyrodzonego świata. W nowym sezonie serialu bohaterowie muszą odnaleźć Nicka, który został porwany.
Premiera trzeciego sezonu serialu "Grimm" 10 sierpnia o godz. 22.00 w AXN. Kolejne odcinki w czwartki o godz. 22.00.

Natomiast "Profil" to francuski serial kryminalny. Dowódca brygady z jednej z dzielnic Paryża, Matthew Pérac, to racjonalnie myślący i poukładany policjant. Pewnego dnia jego szef, komisarz Grégoire Lamarck, przydziela do zespołu młodą panią kryminolog, Chloe Saint-Laurent. Jako ekspertka w dziedzinie psychologii, Chloe ma zupełnie inne podejście do prowadzenia śledztwa. Okazuje się, że dzięki wyjątkowej zdolności do empatii potrafi odtworzyć myśli zarówno mordercy, jak i jego ofiar. W 7. sezonie serialu bohaterka będzie musiała uporać się ze śmiercią ukochanego, a jej miejsce w oddziale zajmie specjalista od psychotraumatologii, dr Elikia. Szybko wyjdzie na jaw, że jest on... mężem Chloe.
Premiera 7. sezonu serialu "Profil" 21 sierpnia o godz. 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w poniedziałki o godz. 21:00.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Profil ciesze sie z powrotu serialu o raz z serialu Czestotliwosc obecnie chodzi na AXN Vite ale jakos mi umknely pierwsze odcinki wiec jest szansa zapoznania sie z serialem.
 0