Łukasz Szewczyk18.07.2017 (13:56)brak komentarzy

OLX z nowym serwisem dla szukających fachowców - Fixly

Grupa OLX uruchamia nowy serwis Fixly, który łączy zlecających z wykonawcami ponad 700 różnych usług - od pomocy przy domowych naprawach i przeprowadzkach, poprzez projektowanie stron internetowych, wyprowadzanie psów, sesje zdjęciowe czy porady prawne.
W sieci dostępne są tysiące ogłoszeń dotyczących różnych usług, ale znalezienie takiej osoby, która oferuje rozsądną stawkę, ma akurat wolny termin i dobre opinie klientów może potrwać parę godzin. Fixly skraca te poszukiwania do kilku kliknięć.
Użytkownik Fixly.pl wybiera rodzaj usługi, odpowiada na kilka pytań pomocniczych, a potem otrzymuje pięć ofert od fachowców gotowych rozwiązać jego problem. Wybiera najlepszą z nich, a po wykonaniu usługi wystawia ocenę. Serwis kojarzy ze sobą poszukujących i usługodawców w sześciu kategoriach: Dom i Biuro, Biznes, Edukacja, Motoryzacja, Zdrowie i Uroda oraz Pozostałe. Każdy z usługodawców może stworzyć swój profil w serwisie, promować swoje usługi, a dzięki zasięgom serwisu dotrzeć do milionów potencjalnych klientów.

Dostępna jest już aplikacja Fixly na telefony z Androidem, wkrótce pojawi się również wersja iOS.