Łukasz Szewczyk19.07.2017 (10:44)19

Właściciel TVN i Discovery rozmawiają o fuzji. Medialny gigant uderzy w Netflixa?

Na światowym rynku może dojść do jednej z największych transakcji, dzięki której powstanie medialny gigant. Scripps Network Interactive, właściciel TVN oraz Discovery Communications łączą siły.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 19)

Może wystartuje VIVA HD?
 13  
Scrippts Interactive, przejął nc+ i TVN w momencie w którym zaczęli tracić widzów i abonentów, możliwe że będą chcieli przy okazji skasować lub połączyć niektóre kanały.
 10  
Z perspektywy polskiego rynku, lepsza byłaby dla nich fuzja z Discovery. Ponieważ razem mieliby więcej kanałów od Polsatu. I praktycznie gotową platformę dystrybucji treści w internecie. Viacom jest dużo słabszy pod tymi względami.
 10  
Z perspektywy polskiego widza to co najwyżej możemy się doczekać nowego programu "Kuchenne rewolucje na złomowisku" . No chyba że połączą się z Viacomem to wtedy mogą powstać "Kuchenne rewolucje z twoją ex na plaży". A tak na poważnie to wszyscy ci medialni "gyganci" nadają bełkot i chłam nie mający z treściami premium,z którymi kojarzony jest Netflix, nic wspólnego.
 22  
wszyscy ci medialni "gyganci" nadają bełkot i chłam nie mający z treściami premium,z którymi kojarzony jest Netflix, nic wspólnego.
I tu można zamknąć dyskusję. Setki śmieciowych kanałów z wynaturzonymi serialami i pseudo-rozrywkowymi "reality show", kucharzenie, tańczenie, naprawianie, remontowanie, zbieranie, "poprawianie" urody. To naprawdę się powoli przejada.
 23  
Konkurencja dla Neflixa ? To chyba jakieś żarty. Mogą co najwyżej zawalczyć o względy widzów tv naziemnej.
 17  
Proszę podać przykład 1 serialu, którym TVN może powalczyć z Netflixem. Chociaż jeden, no proszę
 14  
A TVP połączy się z TV TRWAM i Republika i będzie Kaczynski TV
 1  
to prawda, kanałów dużo w szczególności serialowych i same powtórki, straszna sprawa, jak masz chwile na tv to nie ma co oglądać ;)
 13  
Obie grupy medialne cechuje podobny lewicowo-libertyński światopogląd. Więc pasują do siebie idealnie. To co można oglądać od dłuższego czasu na kanałach discovery, przedstawiane jako dorobek naukowy to czysta fantastyka godna ignorantów z hollywood.
 10