Łukasz Szewczyk26.07.2017 (16:29)4 komentarze

Nowe kanały w Telewizji Światłowodowej

Od sierpnia 2017 roku oferta Telewizji Światłowodowej zostanie powiększona o nowe kanały, wśród nich m.in. E-sport HD, 13 HD oraz Music Box UA HD. Wszystkie stacje zasilą pakiet Smart.
Telewizja Światłowodowa
13 HD (dostępny będzie na pozycji numer 571) to stacja skierowana do widzów w każdym wieku. Rozrywka, sport, publicystyka, muzyka, bajki dla najmłodszych oraz motoryzacja.
Z kolei E-Sport HD (pozycja numer 128) to kanał poświęcony w stu procentach grom wideo oraz rosnącemu światowemu fenomenowi - sportom elektronicznym. Dzięki prawom do transmisji największych e-sportowych turniejów, na kanale pojawią się setki godzin z transmisji na żywo prosto z warszawskiego studia.

Music Box UA HD (pozycja numer 794) to stacja będąca ukraińską wersją międzynarodowego kanału Music Box. Jej ramówka to teledyski 24 godziny na dobę, bloki interaktywne i programy własne. Kanał wspiera najważniejsze wydarzenia ze świata muzyki tanecznej.

Coś nowego znajdą również miłośnicy kanałów lokalnych. Do oferty dołączy także Sportowa.tv - to internetowa telewizja sportowa, której celem jest popularyzacja mało znanych i niszowych dyscyplin oraz wydarzeń sportowych. To także zachęta do aktywności sportowej oraz identyfikacji z lokalnymi klubami sportowymi.

lokalną ofertę wzbogaci także Telewizja TVT - to jedna z najstarszych telewizji regionalnych w Polsce - nadaje nieprzerwanie od 2007 roku. Ramówka stacji to programy informacyjne, publicystyczne, historyczne i poradnikowe, przy czym bardzo wiele miejsca poświęca się informacji i rozrywce związanej z ziemią śląską, z której to stacja się wywodzi.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Szkoda, że nie dodali hbo go ;) dopóki nie wprowadzą hbo go nie skorzystam z ich oferty
 1  
Co to jest ta TV Światłowodowa? Nie znam nikogo kto ją ma.
 1  
Oferują usługi małym sieciom kablowym wraz z dekoderami i innym sprzętem jednym słowem je do inwestowuje.
 2  
uwielbiam tvt. Ciesze sie,ze pierwsi weszli do dvb-t.
 1  

Polecamy