Łukasz Szewczyk28.07.2017 (10:00)4 komentarze

Godzina z utworami jednego artysty. Nowe pasmo w Nuta.TV

Muzyczny kanał telewizyjny Nuta.TV od sierpnia wprowadza nowości do swojej ramówki.
Nuta TV
Od 01.08.2017 w ramówce NUTA.TV pojawi się nowy program -

Nową propozycją kanału Nuta.TV będzie pasmo "Godzina z...", w którym przez całą godzinę emitowane będą teledyski jednego artysty, artystki bądź zespołu. W programie zobaczyć będzie można zarówno stare hity jak i najnowsze utwory dzięki czemu widz będzie miał szanse przenieść się w muzyczną podróż ze swoim ulubionym wykonawcą.
"Godzina z..." na antenie Nuta.TV emitowana będzie od sierpnia, w każdy piątek o godzinie 19:00. Nadawca zaplanował emisję programu z artystami takimi jak Rihanna, David Guetta, Pitbull, Shakira czy Jennifer Lopez.


Dodatkowo, w sobotę 5 sierpnia 2017 roku, widzowie Nuta.TV będą mogli obejrzeć specjalne wydanie programu "Imprezowa nuta", w którym wyemitowanych zostanie 25 najpopularniejszych imprezowych hitów ostatnich lat. Teledyski wybrane zostaną przez widzów w głosowaniu na Facebooku.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Kiedyś na VIVA Polska był taki program, "personality", lubiłem to oglądać.
 5  
A ja juz na pewno podziekuje. Tak prawde powiedziawszy brakuje kanalu, ktory by nadawal muzyke taneczna, ale z obecnych i wczesniejszych lat. Na przykladzie stacji radiowych internetowych Energy FM badz Energy 98. Denerwuje juz mnie wciskanie ciagle tych samych piosenkarzy np. jak to robi radiowa Eska. Ciśnienie do bólu... Jakby na bazarze kupic jedna plyte. To moja opinia i tylko wyrazam swe zdanie. Jak ktos ma odmienne zdanie to tez to szanuje.
 5  
 thx
Kiedyś na VIVA Polska był taki program, "personality", lubiłem to oglądać.
ja też bardzo lubiłem ten program. Ale jeszcze lepszy był na MTV Weekend z... kultowy weekendy w MTV Polska i MTV Europe
 1  
niech sami to oglądają , jeśli we Full HD to by się spojrzało , teledyski mam w takiej jakości że you tube to dno zero . Mam lepsze i się dziele oraz wymieniam - pięć 3 TB dysków i 100 płyt Blu ray 200 płyt DVD , ha ha
 2  

Polecamy