Łukasz Szewczyk28.07.2017 (17:20)2 komentarze

Nowy serial "Pokój 104" w HBO GO i HBO3

Nawet najbardziej zwyczajna przestrzeń może być tłem do niezwykłych wydarzeń. Nowy serial braci Duplass "Pokój 104" w oryginalny sposób opowiada o typowym amerykańskim motelu, w którym co noc przebywają inni goście. Serial już jest dostępny w HBO GO, od sierpnia także w HBO3
"Pokój 104" / Fot. HBO
"Pokój 104" / Fot. HBO
Dostawca pizzy, który otrzymał więcej, niż chciał, zakochana para osiemdziesięciolatków, kobieta szukająca dostępu do innego poziomu rzeczywistości z pomocą kapłana czy dwójka mormonów pogrążonych w kryzysie wiary. Wszyscy trafiają jedno po drugim do tego samego pokoju w typowym amerykańskim motelu. Każdy odcinek serii przedstawia tę samą scenerię, jednak każdorazowo zmieniają się jej bohaterowie, dynamika wzajemnych relacji, pora dnia czy nastrój. Serial składa się z dwunastu mini-historii, przedstawiających inną opowieść każdego tygodnia. Twórcy tej zaskakującej i wymykającej się wszelkim schematom produkcji zręcznie żonglują elementami komedii, dramatu, thrillera czy nawet horroru.
"Pokój 104" / Fot. HBO
"Pokój 104" / Fot. HBO
Stworzony przez braci Jaya i Marka Duplassów, intrygujący serial składa się z dwunastu półgodzinnych odcinków. W obsadzie znaleźli się aktorzy tacy, jak Hugo Armstrong, James Van Der Beek, Melonie Diaz, Jay Duplass, Veronica Falcon, Adam Foster czy Natalie Morgan.

"Pokój 104" / Fot. HBO
"Pokój 104" / Fot. HBO
Premierowy odcinek "Pokoju 104" będzie można obejrzeć w HBO GO już w sobotę - 29 lipca, następne odcinki pojawią się w kolejne soboty. Serial będzie miał swoją emisję również w HBO3 - w piątki o godz. 22.00 (od 18 sierpnia).

Komentarze (1 - 2 z 2)

To już jest dostępny w HBO GO czy będzie od 29 lipca? (dziś 28...)
 2  
bardzo dobra produkcja :-)
 3