Łukasz Szewczyk31.07.2017 (12:32)brak komentarzy

"Michael Jackson: W poszukiwaniu szczęścia" w sierpniu na antenie Lifetime

Telewizja Lifetime na sierpień 2017 roku przygotowała kilka programowych nowości, wśród nich m.in. "Michael Jackson: W poszukiwaniu szczęścia".
"Michael Jackson w poszukiwaniu szczęścia"
Film oparty na książce Billa Whitfielda i Javona Bearda "Remember the Time: The Last Days of Michael Jackson" ma opowiadać o prywatnych chwilach między Jacksonem i jego dziećmi, dokumentować zawirowania w życiu zawodowym artysty, które wpędziły go w kłopoty finansowe i zmusiły do prób przed planowaną trasą "This Is It", co w rezultacie doprowadziło do jego przedwczesnej śmierci, a także odpowiedzieć na pytanie nurtujące fanów na całym świecie: co się naprawdę stało z królem popu?

Emisja "Michael Jackson: W poszukiwaniu szczęścia" 29 sierpnia o godz. 22.00 na antenie Lifetime.

Kolejna propozycja to seria "Poligamia: uciec z sekty" (we wtorki o godz. 22.00, od 1 sierpnia). Trzy siostry uciekły z poligamicznej sekty i teraz pomagają innym odzyskać wolność. Andrea, Jessica i Shanell jako młode dziewczyny wyrwały się ze szponów potężnego Klanu Kingston, który działa w Salt Lake City w stanie Utah. Choć od tamtej pory minęło kilkanaście lat, wszystkie trzy z wielkim zaangażowaniem wspierają innych członków sekty, którzy się w niej urodzili i wychowali, ale chcieliby rozpocząć nowe życie na własny rachunek. W każdym godzinnym odcinku siostry współpracują ze znajomymi i nieznajomymi, znajdującymi się na różnych etapach zrywania z poligamią. Jak się przekonamy, jest to proces długotrwały i często bardzo skomplikowany.
Z kolei od 5 sierpnia nowy, piąty sezon serii "Małżeństwo od pierwszego wejrzenia" (soboty o godz. 20.00). Jest to odważny eksperyment społeczny, w którym sześcioro singli poszukujących drugiej połówki przyjmuje nietypowe wyzwanie: zgadza się wziąć ślub z zupełnie obcą osobą przy pierwszym spotkaniu. W eksperyment zaangażowanych jest czworo specjalistów: seksuolog Dr Logan Levkoff, psycholog Dr Joseph Cilona, socjolog Dr Pepper Schwartz i doradca duchowy Greg Epstein. Wierzą oni, że w oparciu o naukę uda im się stworzyć trzy idealne, całkowicie kompatybilne pary. Przyszli małżonkowie pierwszy raz spotkają się dopiero na ślubnym kobiercu. Przez następne tygodnie będziemy przyglądać się kolejnym fazom ich związków - miesiącowi miodowemu, pierwszym wspólnie stawianym krokom, a wreszcie codziennej pracy nad relacją. Po tym okresie każda para stanie przed decyzją: dalsze wspólne życie, czy rozwód?