Łukasz Szewczyk02.08.2017 (14:54)brak komentarzy

Karolina Gilon da "Drugą twarz" w nowym programie TTV

Telewizja TTV na jesień 2017 roku przygotowuje nowy program "Druga twarz". Prowadząca Karolina Gilon będzie pomagała ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. Bohaterami serii będą osoby, które swoim wizerunkiem wywołują wzburzenie otoczenia.
"Druga twarz"
W nowym programie Karoliny Gilon jej bohaterowie otrzymają "Drugą twarz". Ich ciała pokryte są tatuażami, a twarze ozdobione kolczykami i "tunelami" - a to w życiu codziennym oznacza kłopoty. Taki wygląd nie cieszy się akceptacją społeczną i często, zamiast podkreślać charakter, zmusza do życia w ukryciu. Czy w świecie opanowanym przez selfie i kulturę fit jest miejsce dla ludzi, który wyglądają inaczej i nie mieszczą się w ogólnie przyjętym kanonie?

Karolina Gilon wraz z uznanymi ekspertami od wizerunku (Malwina Wędzikowska, Marcin Tyszka i Łukasz Urbański) poszuka dla swoich bohaterów złotego środka między akceptacją otoczenia a indywidualną potrzebą wyróżnienia się z tłumu. Prowadząca sięgnie po niecodzienne metamorfozy i prowokacje. Sprawdzi, między innymi, jak dzieci reagują na kolczyki w twarzy. Czy tatuaż naprawdę przeszkadza w zdobyciu pracy? Czy człowiek z kolorowymi włosami może być traktowany poważnie w negocjacjach biznesowych? Obok tych, którzy wybrali kontrowersyjny wygląd, pojawią się ludzie borykający się z osobliwymi problemami, takimi jak nadmierne owłosienie czy źle wykonany zabieg kosmetyczny.
W programie wszyscy bohaterowie będą mieli szansę zobaczyć swoje zupełnie nowe oblicze. Będą mogli spróbować życia w nowej skórze. Czy nowa propozycja skłoni ich do całkowitej zmiany wizerunku?

"Druga twarz" jesienią 2017 w TTV Premiera planowana jest na październik.