Łukasz Szewczyk02.08.2017 (14:59)1 komentarz

Polsko-ukraińskie "Damy i wieśniaczki" w TTV. Nowa produkcja międzynarodowa

Na jesień 2017 roku telewizja TTV szykuje niespodziankę dla fanów serii "Damy i wieśniaczki". W nowej serii programu swoimi rolami wymienią się bohaterki z Polski i Ukrainy. Kobiety z zupełnie innych światów będą musiały przekroczyć kolejne granice.
Damy i wieśniaczki PL
Dwie zupełnie różniące się od siebie kobiety nagle zamieniają się miejscami. Muszą przeżyć trzy dni, spędzając czas jak druga uczestniczka. Dla każdej z nich to okres pełen wyzwań. Bohaterki rzucone na głęboką wodę robią co mogą, żeby walczyć o siebie i swoje zasady. Odkrywając nieznane, zmagają się ze swoimi lękami oraz doświadczająlicznych rozczarowań i zaskoczeń. Czy jest szansa, że zmienią swój pogląd na życie? Jak odmieni je to doświadczenie? Co z różnicami językowymi?

Wymiana bohaterek na linii Polska - Ukraina będzie przebiegała dwutorowo. Przekonamy się czy znany z opowieści poziom bogactwa ukraińskich dam, szalejących w najlepszych kurortach, zaskoczy polskie wieśniaczki. Równolegle ukraińskie wiejskie kobiety ocenią polskie salony i styl życia naszych bogaczek.
W życiowych rolach wystąpią też polskie damy szukające dla siebie miejsc na ukraińskiej prowincji. W jesiennym sezonie programu skrajna bieda zapadłej prowincji zderzy się z ekstremalnym bogactwem ukraińskich oligarchów.

"Damy i wieśniaczki. Za granicą" od września 2017 roku na antenie TTV. Jest to międzynarodowa koprodukcja telewizji TTV z ukraińskim partnerem 1 plus 1.

To nie koniec nowości. Jesienią 2017 roku telewizja TVN przygotowała męską wersję serii - "Dżentelmeni i wieśniacy".
TTV

Komentarze (1 - 1 z 1)

Polskie damy? znowu wezmą 10ty sort celebrytek? pokażą jak światowe są laski oligarchów ukraińskich?
 1