Łukasz Szewczyk02.08.2017 (15:04)2 komentarze

"Dżentelmeni i wieśniacy" jesienią w TTV

Po sukcesie serii "Damy i wieśniaczki..PL", jesienią 2017 roku na antenie TTV szlakiem przetartym przez panie wyruszą tym razem panowie. "Dżentelmeni i wieśniacy" zaskoczą tych, którzy myśleli, że mężczyźni potrafią jedynie siedzieć przed telewizorem.
"Dżentelmeni i wieśniacy"
W serii "Dżentelmeni i wieśniacy" męska duma mieszczan zostanie skonfrontowana z surową rzeczywistością wsi. Czy łatwo im będzie się przesiąść z wypasionej fury na... furmankę czy ciągnik?

Formuła doskonale znanego widzom programu pozostaje ta sama. Dwóch mężczyzn z krańcowo różnych światów zamieni się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się, czy do bycia dżentelmenem wystarczy mieć wypchany portfel, luksusowe auto i piękne kobiety u boku.
Panowie trafią w miejsca, które znali jedynie ze słyszenia. Nie zabraknie też męskich przepychanek i porachunków. Pewny siebie, muskularny biznesmen spróbuje wyjść cało z pojedynku z lokalnymi osiłkami, a przystojny dżentelmen spróbuje zaimponować skromnym mieszkankom polskich wsi. Nie mniejsze emocje towarzyszyć będą drugiej stronie.

"Dżentelmeni i Wieśniacy" w czwartki o godz. 22:30 (od 31 sierpnia 2017 roku) na antenie TTV.

Dodatkowo na jesień 2017 roku telewizja TTV przygotowała polsko-ukraińską wersję programu "Damy i wieśniaczki. Za granicą".

Komentarze (1 - 2 z 2)

kiedyś sobie zażartowałem, jeszcze tylko by brakowało, żeby powstał program wieśniacy i panicze.... I bach, powstał. Chyba w przyszłości będzie trzeba bardziej uważać co się mówi...
 5  
Na świecie musi być wieśniak i dżentelmen dla równowagi gatunku! :)
 5