Łukasz Szewczyk02.08.2017 (16:20)6 komentarzy

Jesień w TTV: Cztery nowości i powrót popularnych programów

Na jesień 2017 telewizja TTV przygotowała dla widzów cztery nowości oraz nowe odcinki sprawdzonych formatów. W ramówce dominować będą niezmiennie programy o sporym ładunku emocjonalnym. Testowanie życia na różne sposoby i osadzanie bohaterów w całkowicie zaskakujących realiach.
Pierwszą z jesiennych nowości TTV jest program "Druga twarz", w którym prowadząca Karolina Gilon przeprowadzi spektakularne metamorfozy/ przemiany uczestników o kontrowersyjnym wyglądzie. Więcej o programie TUTAJ.
Kolejna nowość to "Dżentelmeni i wieśniacy". Tym razem kamery TTV będą podpatrywać jak panowie poradzą sobie z zamianą miejskiego blichtru na trud i znój wiejskich realiów, o której dotychczas mieli mgliste pojęcie. Więcej o programie TUTAJ.

Trzecią nowością będą "Damy i wieśniaczki. Za granicą". Tym razem skrajna bieda na zapadłej prowincji zderzy się z ekstremalnym bogactwem ukraińskich oligarchów. Zobaczymy nowe, zagraniczne doświadczenia w byciu "damą" i "wieśniaczką" oraz kontrasty na skalę międzynarodową. Więcej o produkcji TUTAJ.

Ostatnia nowość to docu-script "Fachowcy", która bezwzględnie odsłoni prawdziwe historie skrzętnie skrywane przed otoczeniem za firankami poprawności. Więcej o serialu
TUTAJ https://media2.pl/media/143719-TTV-kreci-codzienny-serial-Fachowcy.-Premiera-jesienia.html
.

Jesienna ramówka TTV to także powroty znanych i ulubionych programów. Przemek Kossakowski ponownie podda się wymagającym i efektownym metamorfozom fizycznym oraz psychicznym, by przekonać się jak to jest "Być jak" Jarosław Kret, Tomasz Niecik, Jerzy Dudek , Krzysztof Rutkowski czy Katarzyna Grochola.

Z kolei kultowa "Usterka" zawita do Łodzi, gdzie na fachowców będą czekać "pułapki" wymyślnych zadań. Dominik Strzelec sprawdzi między innymi czy rura do pole dance jest łatwa w montażu i czy przy kładzeniu trójwymiarowej tapety można dostać oczopląsu.

Na antenę TTV wrócą także: "Gogglebox. Przed telewizorem", "królowe życia", "Dzień w którym pojawiła się forsa", "Nauka jazdy", "Ostre cięcie, "Pierwszy raz za granicą" oraz "Defacto".

Komentarze (1 - 6 z 6)

Gdzie są Handlarze z pierwszej serii?
 10  
Dobre programy wywalają a w ich miejsce dają Wieśniaków, Wieśniaczki itd.
 10  
to co wyprawiają to po prostu żenada - chyba wszyscy normalni wolą handlarzy iż Ukraińców oglądać w Damach i wieśniaczkach. Za granicą. Jak tak im jest tam dobrze dlaczego ich tyle przyjeżdża tutaj?
 5  
Najważniejsze, że Gogglebox zostaje! Brawo
 0  
Oj tam, królowe życia najlepsze... :P
 0  
Szukam piosenki z najnowszej ramówki premier w ttv
 0