Łukasz Szewczyk11.08.2017 (16:29)12 komentarzy

Canal+ NOW także w kablówkach? "Prowadzimy rozmowy z operatorami"

Platforma nc+ dotychczasowy serwisowy "kanał 38" przekształca w oficjalny kanał Canal+ NOW. Czy dostęp do nowej stacji otrzymają także abonenci pakietu Canal+ w sieciach kablowych?
Canal+ Now
Jak już informowaliśmy, w połowie sierpnia 2017 roku na platformie nc+ zadebiutuje nowa marka Canal+ NOW. To oznacza, że dotychczasowy "kanał 38" platformy nc+, uruchamiany okazjonalnie na potrzeby wybranych transmisji sportowych, otrzymał oficjalną nazwę i jest sygnowany marką Canal+.
Czy Canal+ NOW dostępny będzie także dla abonentów Canal+ w sieciach kablowych? - Jesteśmy w trakcie negocjacji. Trwają rozmowy biznesowe z przedstawicielami operatorów dotyczące udostępnienia kanału - mówi nam Paulina Smaszcz-Kurzajewska, rzecznik prasowy i dyrektor ds. komunikacji i PR w nc+.

To ważna deklaracja, bo abonenci pakietu Canal+ w sieciach kablowych od dawna zwracają uwagę, że nie mają dostępu do pełnej oferty sportowej "na żywo". Do tej pory zasięg serwisowego "kanału 38" ograniczony był wyłącznie do abonentów platformy nc+ i nie był dostępny dla zainteresowanych operatorów.

Zgodnie z zapowiedziami nadawcy, kanał Canal+ NOW będzie wykorzystywany przede wszystkim do prezentacji wydarzeń specjalnych, w szczególności transmisji sportowych rozgrywanych równolegle do wydarzeń transmitowanych w tym samym czasie w kanałach Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Sport2. Wśród wydarzeń sportowych prezentowanych na kanale Canal+ NOW znajdą się m.in.: Liga Mistrzów UEFA (faza play-off oraz grupowa), Liga Europy UEFA, Multiliga 30. kolejki LOTTO Ekstraklasy, zawody z cyklu Cavaliada Tour, EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz cykl turniejów Golf European Tour.

Komentarze (1 - 10 z 12)

znając realia to kanał trafi do pakietow Canal+ Prestige a ten w kablowkach mało kto ma bo jest strasznie drogi i nieoplacalny.
 12  
kolejny sposob na wydojenie ludzi z kasy. Kanał trafi do kabla ale zapewne do full pakietu który mp w UPC oficjalnie kosztuje 69 zł a w promocjsch 59!!!! Za okrojony Select trzeba bulić 49/39 wiec zapewne chca fanów sportu (glowne zrodlo przychodu) do migracji na drozsze paczki. Juz im sie pewnie nie podoba ze pelny sport miescil sie w Select!!!! zachłanniki z NC+ :-/ a jakosc całej paczki, transmisji i oferty filmowej co raz gorsza. Pamietam jak za całą paczke z najlepszymi piłkarskimi ligami i dobrymi prawami filmowymi które stracili na rzecz Eleven płaciłem 25 zł u siebie w kablu...
 15  
po co juz wymyslacie, najpierw szczekaliscie ze w kablu nie bedzie, teraz szczekacie ze za wysoko w tym kablu, ludzie opanujcie sie, ja za 100 zl mam neta predkosc 100, duzy pakiet tv i do tego wszystkie Canal+ i to za stowke, wszystko da sie zalatwic, trzeba zadzwonic do kabla popytac, pogadac i sie ma, ja tak zrobilem i od roku za kilka zlotych mam to co mam
 11  
brawo ty - brawo my - brawo twój kabel !!!! !!!!
 9  
C+ "bawi się" trochę w RTL Now
 4  
Kiedy w końcu nastapi wymiana kanłow miedzy C+ na polsatem cyfrowym chodzi o kanały prenium

C+ miał udstepnić wszystkie swoje kanały prenium w internecie

Polsat go porażka nie chodzi na windols XP

czekamy na zmiany
 4  
".... na kanale Canal+ NOW znajdą się m.in.: Liga Mistrzów UEFA (faza play-off oraz grupowa), Liga Europy UEFA, Multiliga 30. kolejki LOTTO Ekstraklasy, zawody z cyklu Cavaliada Tour, EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz cykl turniejów Golf European Tour."

... wypas "kontent'. Aż się chce płacić abonament żabojadom. Bu ha ha.
 4  
niedługo kupią jeszcze Drone Champions League (DCL), LM w cymbergaja i MŚ w biciu piany !!!!
 3  
Rozwiązanie:
Kanały à la carte !!!
 3  
Niby nic nadzwyczajnego, ale nc+ i tak zacznie się chwalić, że zwiększyli ilość Canal+ z 8 do 9.
Canal+1 już jest przegięciem żeby go zaliczać jako osobny kanał.
 4