Łukasz Szewczyk11.08.2017 (17:37)26 komentarzy

Eleven Sports odkoduje sygnał na start nowego sezonu Bundesligi

W sierpniu 2017 roku startuje nowy sezon Bundesligi, który od tego sezonu będzie można oglądać na antenach Grupy ELEVEN SPORTS. Z tej okazji nadawca wraz z operatorami przygotował niespodziankę w postaci darmowego dostępu do kanałów.
Kibiców niemieckiej piłki nożnej czeka spora zmiana. Jak już informowaliśmy, Bundesliga znika z kanałów Eurosport i od nowego sezonu (2017/2018) przez kolejne cztery lata będzie dostępna na antenach Grupy ELEVEN SPORTS. Widzowie stacji będą mogli kibicować grającym w Niemczech wielkim gwiazdom futbolu, w tym polskim reprezentantom, takim jak Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek, Jakub Błaszczykowski i Marcin Kamiński. Dopełnieniem transmisji meczów będą produkowane przez stację programy prezentujące najnowsze wiadomości z rozgrywek, najciekawsze fragmenty spotkań oraz analizy ekspertów

Z okazji startu nowego sezonu Bundesligi nadawca wraz z wybranymi operatorami przygotował otwarte okno kanałów ELEVEN SPORTS, które potrwa od 18 do 28 sierpnia 2017 roku. W tym czasie widzowie będą mogli obejrzeć kilkadziesiąt meczów najlepszych piłkarskich lig świata. Oprócz niemieckiej Bundesligi, także spotkania hiszpańskiej LaLiga, włoskiej Serie A i francuskiej Ligue 1. Dla fanów motoryzacji stacja przygotowała weekend z Formula 1 zwieńczony wyścigiem o Grand Prix Belgii oraz transmisje spotkań czołowych żużlowych lig globu, których gwiazdami są reprezentanci Polski.
Przypomnijmy, że ELEVEN SPORTS to założona w 2015 roku międzynarodowa sieć telewizyjna mająca w swojej ofercie światowej klasy wydarzenia sportowe. W Polsce pakiet składa się z trzech kanałów - Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra, które można oglądać na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych, między innymi u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Orange, INEA, TOYA, Netia, Promax oraz w kilkudziesięciu lokalnych telewizjach kablowych.

Komentarze (1 - 10 z 26)

Brawo za promocję!
 16  
Panowie z Eleven, jakżeście mnie zaimponowali w tej chwili.
 23  
Takie promocje są co jakiś czas, dla uważnych nic nowego.
 9  
magazyn "100% Bundesliga" w poniedziałki, 22:10 na Nitro /19,2E/
 2  
w koncu Bundesliga na wyższym poziomie będzie
 6  
w koncu Bundesliga na wyższym poziomie będzie
co mas dokładnie na myśi piszac " na wyższym poziomie " ??
czy gadanie hajto i borka ci się nie podobały :((
 4  
Szkoda bo raczej Eleven nie dorówna poziomem Eurosportowi i na pewno oglądalność będzie mniejsza niz w Eurosporcie.
 6  
Mi to lotto!
 2  
oglądalność mniejsza to po pierwsze
po drugie, brak wyboru ścieżki angielskiej
po trzecie, będą ograniczać ilość meczów w kolejce (E2 miał 5 w każdej kolejce)
po czwarte, co z mecze o 18:30 w sobotę??
 6  
BL - plan transmisji /ze str. eleven/:

pt. ES, 20:25 Bayern - Bayer .. EE, 18:25 2.BL: Darmstadt - St. Pauli sb. E, 15:25 Hoffenheim - Bremen .. ES, 15:25 Wolfsburg - Dortmund ES, 18:25 Schalke - Leipzig .. EE, 15:25 Hertha - Stuttgart
 2