Łukasz Szewczyk16.08.2017 (18:55)9 komentarzy

Odkodowane kanały Eleven Sports także w UPC

UPC Polska jest kolejnym operatorem, który w dniach od 18 do 28 sierpnia 2017 roku odkoduje dostęp do kanałów Eleven Sports. Promocja obejmie wszystkich abonentów telewizji cyfrowej UPC, którzy na co dzień nie mają dostępu do kanałów.
Odkodowane kanały Eleven Sports także w UPC
W trakcie "okna otwartego" (18-28 sierpnia 2017 roku) kibice, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, będą mogli zobaczyć kilkadziesiąt meczów najlepszych piłkarskich lig świata: niemieckiej Bundesligi, hiszpańskiej LaLiga Santander, włoskiej Serie A TIM i francuskiej Ligue 1. Widzom zaprezentują się największe gwiazdy światowego futbolu m.in. Cristiano Ronaldo, Lionel Messi i Robert Lewandowski. Dla fanów motoryzacji stacja przygotowała weekend z Formula 1 zwieńczony wyścigiem o Grand Prix Belgii oraz transmisje spotkań czołowych żużlowych lig globu, których gwiazdami są reprezentanci Polski.
Bundeliga w Eleven Sports
Kanał Eleven HD w telewizji cyfrowej UPC można oglądać na kanale 510 (dekoder Horizon) oraz 554 (Mediabox), Eleven Sports HD na 511 (dekoder Horizon) i 555 (Mediabox), zaś Eleven Extra HD 512 (dekoder Horizon) i 556 (Mediabox).

Przypomnijmy, że kanały Eleven Sport w ofercie UPC Polska wchodzą w skład pakietu Mega Sport.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Noi?..... A gdzie Canal+ NOW?
 3  
@Bogdan67
A po kiego Ci ten kanał, co byś znowu marudził, że cały pakiet premium C+ za 199 zł zrobili?
 10  
ZDF HD | 20:20 FC Bayern v Bayer 04
 5  
do redakcji !!! "Okno otwarte kanałów Eleven Sports także w UPC"
 1  
Miały być nowe kanały i co ? Ktoś nam naobiecywał i co wyszło ?
 6  
Kończą przebudowę stacji czołowej pod większą ilość kanałów w tym HD, pozatym od 22.08 w kolejnych miejscowościach redukcja tv analogowej do 30 kanałów.
 1  
Napisaliście: "Promocja obejmie wszystkich abonentów telewizji cyfrowej UPC, którzy na co dzień nie mają dostępu do kanałów".

Nie jest to prawda - spora liczba abonentów UPC posiada dekodery Kaon, a jak poinformowało UPC, "Otwarte Okno" będzie dostępne TYLKO na dekoderach Mediabox I Horizon.
 1  
Jestem klientem UPC i posiadam dekoder Kaon. Horizon mnie nie interesuje. Eleven nie zostało u mnie odblokowane. Czas powoli zastanowić się nad ofertą konkurencji.
 0  
Jestem klientem UPC i posiadam dekoder Kaon. Horizon mnie nie interesuje. Eleven nie zostało u mnie odblokowane. Czas powoli zastanowić się nad ofertą konkurencji.
no idź idź do konkurencji koniecznie, tam na pewno wszystko będzie grało cacy. Dekodery mają na pewno lepsze niż horizon a już na pewno nie gorsze niż kaon
 0